Alina Boz

Paramparça dizisinde Hazal adlı karakteri canlandıran Alina Boz çok yeni bir oyuncu olmasına rağmen herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. Kimdir bu Alina Boz diyen kişiler her geçen gün arttığından güzel oyuncuyu mercek altına almayı uygun gördük ve Alina Boz biyografi bilgilerini dikkatli bir şekilde derleyerek sayfamıza ekledik.

Alina Boz 14 Haziran 1998 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 1,73 boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan Alina Boz seyirci karşısına ilk defa Paramparça dizisinde Hazal karakterini canlandırarak çıkmaktadır.

Alina Boz ünlü şarkıcı Murat Boz ile aynı soyadı taşıdığından dolayı birçok kişi Alina Boz ile Murat Boz akraba mı sorusunu sormaktadır. Bu konuyu bizlerde merak ettiğimizden araştırdık ancak ünlü şarkıcı Murat Boz ile akrabalığına dair bir bilgiye ulaşamadık.

Kumral ve yeşil gözlü olan oyuncu mesleki başarısını kanıtlamış olmasının yanın da güzel yüzü ve fiziği ile de dikkat çeken bir isimdir. Çizgisini bozmaması durumunda bu ismin uzun süre başarılı projelerde yer alacağı aşikardır.

Alina Boz Hanımefendiyi yeni tanımalarına rağmen birçok kişi kendisi ile iletişime geçmek istediğini dile getirmektedir. Sizlerde güzel oyuncunun hayranlarından birisi olup kendisi ile görüşmek istiyorsanız twitter.com/alinaboz bağlantısını kullanarak ünlü oyuncu ile iletişime geçebilirsiniz.
Alina Boz

Alina Boz

Alina Boz
Alina Boz hakkında zaman içerisinde yeni bilgiler paylaşılmaya devam edilecek. Ayrıca sizlerde Alina Boz Vikipedi bilgileri hakkında bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here