Amine Gülşe

Model ve oyuncu Amine Gülşe, Asla Vazgeçmem dizisinde Nur adlı karaktere hayat veren bayan oyuncudur. Kimdir bu Amine Gülşe diyenler özellikle diziyi yakın takibi alanlardır. İlk defa oyunculuk performansı sergilemiş olmasına rağmen büyük bir başarı gösteren Amine Gülşe Hanımefendi izleyicinin beğenisini aldığından dolayı uzun süre ekranlarda kalacak bir isim olacaktır. Sizlere kendisi daha iyi tanıtmak için Amine Gülşe Vikipedi bilgilerini paylaşacağız.

Amine Gülşe 1993 tarihinde İsveç’in Göteborg şehrinde dünyaya geldi. Bir İsveç vatandaşı olan Amine Gülşe, popüler yaşam içerisine model olarak giriş yapmıştır. 2014 yılında ülkemizin en prestijli güzellik yarışmalarından birisi olan Miss Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra tanınan bir isim haline geldi.

Amine Gülşe, hayatının büyük bölümünü yurtdışında geçirmiş olduğundan dolayı akıcı bir şekilde İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşmaktadır. International High School Of The Gothenburg Regione mezunu olan Amine Gülşe, 1.78 boyunda ve 55 kilo ağırlığında. Yarışmada derece aldıktan sonra kendisi uzun zaman boyunca modellik dünyasında boy göstermiştir.
Amine Gülşe

Amine GülşeDizi yapımcıları güzel yüze sahip olan bayanların dizilerin izlenme oranlarını arttırdığını bildiğinden dolayı Amine Gülşe Hanımefendiye çok sayıda oyunculuk teklifi götürmüştür. Gelen teklifleri bir süzgeçten geçirdikten sonra kendisine en uygun olan projenin Asla Vazgeçmem adlı proje olduğuna karar veren model, bu dizide Nur adlı karakteri canlandırarak oyunculuk dünyasına giriş yaptı. Güzel oyuncuya mesleki yaşantısında başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here