Ayça Kuru

Ayça Kuru, şuan yayınlanmakta olan Kertenkele dizisinde Irmak adlı karaktere hayat veren bayan oyuncudur. Ayça Kuru biyografisi güzel oyuncuyu yakın markaja alan kişiler tarafından merak edildiğinden ötürü Ayça Kuru vikipedi bilgileri sayfamıza eklendi.

Ayça Kuru 29 Temmuz 1987 tarihinde Egenin incisi olan İzmir ilinde dünyaya geldi. Popüler yaşama model olarak giriş yapan ünlü oyuncu ayrıca bale konusunda da yetenekli bir kişidir. Ailesinin desteğiyle yaklaşık olarak bale sanatı ile 10 yıl kadar ilgilenen oyuncu güzelliği tescillenmiş bir isimdir. Bunu söylüyor olmamızın temel sebebi kendisinin Miss Turkey ve Miss Ege gibi güzellik yarışmalarında derece almış olmasıdır.

İşletme ve hemşirelik bölümü mezunu olmasına rağmen popüler yaşamda yer almayı tercih eden Ayça Kuru, yurt dışında da uzun süre boyunca eğitim almıştır. Kendisini modellik alanında iyi bir şekilde geliştiren Ayça Kuru Hanımefendinin ayrıca bildiklerini başkalarına aktarmak adına eğitmenlik yaptığı da biliniyor. Ayrıca kendisinin birçok eğitim kuruluşunda eğitim vermeye devam ettiği bilinmektedir.

Popüler yaşama model olarak girmiş olan Ayça Kuru, hep yer almak istediği oyunculuk alanında da başarısını kanıtlamış bir isimdir. Bu başarısına ulaşmak adına kendisinin uzun süre boyunca çeşitli tiyatrolarda eğitim aldığı ve eğitim almaya devam ettiği biliniyor.
Ayça Kuru

Ayça KuruBirçoğunuzun Çırağan Baskını dizisinde canlandırdığı Nakşibent Hatun olarak tanıdığı Ayça Kuru şu anda Kertenkele dizisinde Irmak karakterine hayat vermektedir. Güzel oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

Ayça Kuru Hanımefendi ile iletişime geçmek isteyen kişilerden birisiyseniz twitter.com/aycakuru_ bağlantısını kullanarak ünlü oyuncuya ulaşabilirsiniz. Ayça Kuru hakkında bildiklerinizi de yorum yaparak paylaşmanız mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here