Erdoğan askerlerin bayramını tebrik etti

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Namaz Dağındaki askeri üs bölgesinde bulunan Süleyman Soyluyu iftar vakti arayıp tüm askerlerin ve ailelerinin bayramını kutladı.

Süleyman Soylu, Şırnak ilinde gerçekleştirdiği çalışmalar sonrasında Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ile birlikte Namaz Dağı üs bölgesine geçiş yaptı.

Tugay Komutanı tarafından karşılandıktan sonra üs bölgesinde yer alan askerleri ziyaret etti. Bu ziyaret askerlere büyük moral oldu. Bakan Soylu, uzun süre askerlerle sohbet etti.

İftar vaktinin yaklaşmasından dolayı askerlerle birlikte iftar yapan Bakan Soylu’yu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aradı. Gün içerisinde gerçekleştirilen temaslar hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanı, Sayın Soylu’yu çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, iftar vaktinden hemen önce askerlere “Öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Şu anda tam böyle terörle mücadelenin en uç noktasındasınız. Allah yar ve yardımcınız olsun. İnşallah.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ayrıca “Sizin ortaya koyduğunuz duruşu, ortaya koyduğunuz mücadele Allah’a hamdolsun bizlere çok farklı bir noktaya getirdi. Terörle mücadelede sizin bu duruşunuz inanıyorum ki teröre karşı verilen mücadelede teröristleri tamamen yıldırdığı gibi onları yokluğa mahkum ettiği gibi özellikle de milletimizin size olan bağlılığını size olan sevgisini de devamlı artırmaktadır” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın askerleri arayıp bayramlarını kutlaması askeri personele büyük moral oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here