Oyuncu Damla Aslanalp, Filinta dizisi ile izleyici karşısına Lara Zaharyas karakterini canlandırarak çıkan güzel oyuncudur. Damla Aslanalp biyografisi TRT ekranlarında yayınlanan diziyi severek takip edenler tarafından öğrenilmek istenmektedir. Daha önceden Kadim Dostum dizisi ile izleyici karşısına çıkmış olan oyuncu Damla Aslanalp nereli v kaç yaşında diye merak ediyorsanız eğer Damla Aslanalp hayatı hakkında gelin bilgi alalım.

Damla Aslanalp doğum tarihi 1990’dır. İzleyici karşısına ilk kez Kadim Dostum dizisinde rol alarak çıkan oyuncu Almanya doğumludur. Tam adı Nergiz Damla Aslanalp ve filinta dizisinde Filinta’nın sevgilisi olarak popüler hale gelen başarılı oyuncu güzelliği ile de dikkatleri çekmektedir. 2013 senesinde Almanya’da düzenlenen Miss Turkuaz adlı güzellik yarışmasında üçüncü olarak güzelliğini tescillemiş olan bir kişidir.

Kadim Dostum dizisinde başrol oyuncusu olarak görev aldıktan sonra ekranlardan kaybolan oyuncu bir Osmanlı Polisiyesi olan Filinta dizisinde Lara Zaharyas karakterine hayat vererek sevenleri ile buluştu.

Çiçeği burnunda bir oyuncu olmasına rağmen büyük işlerin altından başarı ile kalkan Damla Aslanalp Filinta dizisi ile uzun süre gündemde kalacak gibi görünüyor. Ünlü oyuncunun hayranı olan kişiler Damla Aslanalp Hanımefendi ile iletişime geçmek istediklerini belirtmektedir. Sizlerde güzel oyuncuya ulaşmak istiyorsanız kendisi ile twitter.com/aslanalpdamla bağlantısı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Damla Aslanalp

Damla Aslanalp

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here