Damla Colbay

İçerde dizisi oyuncuları arasında yer alan Damla Colbay 1993 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi. 2014 yılından bu yana aktif oyunculuk yaşamı içerisinde yer alan Damla Colbay izleyicinin kalbini rol aldığı Kara Para Aşk dizisiyle kazandı. Kendisi sizlerin de bildiğiniz gibi ilgili dizide karşımıza Demet karakteri ile çıkmıştı. Güzelliği ile de dikkatleri çekmeyi başaran Damla Colbay son zamanlarda İçerde dizisinde canlandırdığı karakter sayesinde en çok konuşulan isimlerden birisi haline geldi.

Mesleki kariyerindeki ilk çıkışı Hayat Mucizelere Geve adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer almasıyla birlikte oldu. Bu dizide kendisi İnci karakteri ile izleyici karşısına çıktı. Şuan içerde dizisinde Eylem karakterine hayat veren Damla Colbay Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almaktadır. Mesleki becerisine her gün yeni şeyler eklemeyi başaran ve kendisini sürekli olarak yenileyen Damla Colbay eminiz ki daha uzun yıllar boyunca en çok sevilen ve en çok beğenilen bayan oyuncular arasında yer alacaktır.

Damla Colbay tarafından İçerde dizisinde hayat bulan Eylem karakteri gazeteci genç kız olarak karşımıza çıkıyor. Eylem gazetecilik mesleğinin başında olsa da kısa süre içerisinde yapmış olduğu haberler ile mesleki kariyerinde zirveye ulaşacak gibi görünmektedir. Tabi ki bunu mafya ile ilgili yapmış olduğu haberler sayesinde sağlayacak. Birçok habercinin yapmaya korkacağı türden haberlere yer verdiğinden dolayı tabi ki doğal olarak başının ciddi anlamda belaya girme ihtimali bulunmaktadır. Eylem karakteri bizleri eminiz ki ilerleyen günlerde de etkileyecek.

Damla Colbay kimdir denildiği zaman oyuncu hakkında elimize geçen biyografi bilgileri bu şekildedir. Birçoğunuz sosyal medya üzerinden ünlü oyuncuya ulaşamaya çalışıyor. Sizler de Damla Colbay ile soysal medya üzerinden iletişime geçmek istiyorsanız twitter.com/colbaydamla bağlantısı üzerinden ünlü oyuncu ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ünlü oyuncuyu instagram.com/damlacolbay bağlantısı üzerinden de takip edebilirsiniz.

Damla Colbay

1,70 boylarında olan Damla Colbay Oğlak burcu kadınıdır. Kahverengi gözleri olan oyuncuya ayrıca çok sayıda modellik teklifinin geldiği ancak kendisinin oyunculuğa gönül verdiğinden dolayı bu tarz tekliflere sıcak bakmadığı konuşulmaktadır. Mesleğine olan saygısından dolayı kendisine teşekkür eder mesleki hayatında başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here