Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz 1995 senesinde İstanbul ilinde doğmuş olup 1.77 metre boyundadır. Kaç yaşında sorusu sıklıkla sorulduğu için Dilan Çiçek Deniz vikipedi bilgileri ünlü ismi yakından tanımak isteyenler için hazırlandı. Popüler yaşama model olarak dahil olan güzel isim şu sıralar oyunculuk alanında çalışmalar yapıyor. 2014 senesinde Miss Turkey adlı güzellik yarışmasında ikinci olduktan sonra yıldızı parladı ve tanınan bir kişi haline geldi. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Ebru karakterine hayat vermesi popülerliğine popülerlik kattı ve günümüzde mesleki kariyerinde zirveye ulaşmayı başardı.

Kendisinin Sivas ilinde dünyaya geldiğine dair bilgiler bulunsa da yaptığımız araştırmalar sonucunda uzun zamandan beri İstanbul ilinde ikamet ettiğine dair bilgilere ulaştık. Ege Üniversitesi bünyesinde yer alan Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulunda eğitim aldı. Şiir konusunda aşırı derecede yetenekli olan Dilan Çiçek Deniz Hanımefendinin kaleme almış olduğu ilk şiir kitabı okurları ile 15 yaşındayken buluştu.

Güneşin Kızları dizisinde Elif karakteri ile boy göstermeye başlayan Dilan Çiçek Deniz dizi içerisinde Ali’nin sevgilisi rolü ile dikkatleri çekmeyi başardı. Çok yakında ekranlara gelecek olan Bodrum Lisesi dizisinde Hilmi Cem İntepe ile birlikte başrol oyuncusu olarak görev alacak olan Dilan Çiçek Deniz’in dizi içerisindeki performansı sayesinde uzun zaman boyunca konuşulmaya devam edeceğini düşünüyoruz. İlgili dizinin Mart ayı içerisinde yayımlanmaya başlayacağı konuşulanlar arasında yer almaktadır.

Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz tam bir doğa aşığıdır. Yeşil alanları aşırı derecede çok sevdiğinden dolayı fırsat buldukça vaktini doğa ile baş başa geçirdiği biliniyor. Çok yeni bir isim olmasına rağmen kısa süre içerisinde insanların sevgisini kazanmayı başaran Dilan Çiçek Deniz’in sizler de hayranıysanız Dilan Çiçek Deniz’e instagram.com/dilandeniz/ ve twitter.com/dilandeniiz hesapları üzerinden ulaşabilirsiniz. Ünlü oyuncu sosyal medyayı aktif bir şekilde kullandığından dolayı kendisine sorun yaşamadan ulaşabileceğiniz inancındayız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here