facebook

Facebook yetkilileriyle nasıl iletişime geçebilirim konusu özellikle çeşitli nedenlerden dolayı ceza almış kişiler tarafından öğrenilmek isteniyor. Facebook yöneticilerine mail atma işlemi ayrıca hesabı çalınan ve bu yüzden mağdur olan kişilerin de gereksinimleri arasında yer almaktadır. Sosyal paylaşım sitelerinin devi olmasından ve çok sayıda kullanıcısının yer almasından dolayı sizlere Facebook yöneticilerine mesaj gönderme konusunda bilgi vereceğiz.

Facebook yöneticileri iletişim bilgileri tabii ki de sadece şikayetleri dile getirmek adına oluşturulmamıştır. Facebook ile ilgili parlak fikirleriniz ve görüşleriniz de varsa eğer bu iletişim bilgilerini kullanarak görüşlerinizi yöneticilere aktarabilirsiniz. Facebook yetkilileri kullanıcılara daha hızlı cevap vermek adına iletişim kısmında kategorilendirme yapmıştır. Bu yüzden bizler de sizlere hangi işlemler için hangi iletişim adresini kullanmanız gerektiği hususunda bilgi vereceğiz.

• Facebook ile ilgili önerilerde bulunmak adına info@facebook.com adresini,

• Facebook hesabınız kapatıldıysa disabled@facebook.com adresini,

• Güvenlik ve gizlilik problemleri için privacy@facebook.com adresini,

• Kişi ve grupları şikayet etmek için appeals@facebook.com adresini,

• Yardım almanız gerekiyorsa help@corp.facebook.com adresini,

• Sistemle alakalı uyarılarda bulunmak için warning@facebook.com adresini kullanabilirsiniz.
facebookGörüldüğü üzere Facebook yöneticileri ile iletişime geçmek adına çok sayıda mail adresi bulunmaktadır. Sorunlarınız doğrultusunda uygun olan mail adresini belirleyerek Facebook yöneticilerine mail atabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz. İletişim sistemine yakın zaman içerisinde telefonla iletişim de dahil edilecek. Bu sistem aktif olduğu zaman sizlere telefon numaraları hakkında da bilgi vereceğiz.

2 YORUMLAR

    • Hayır. Türkçe olarak sorununuzu bildirmeniz de yeterlidir. Ancak yaptığımız incelemelere göre ingilizce cevap yazılması daha kısa sürede dönüş almayı sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here