Hande Subaşı, Osmanlı devletinin kuruluş dönemini ele alan Diriliş Ertuğrul dizisinde Aykız karakterini canlandıran bayan oyuncudur. Kimdir bu Hande Subaşı diyen kişilerin var olmasından dolayı Hande Subaşı vikipedi bilgileri bir araya getirildi ve web sitemize eklendi. Birçoğunuzun Elveda Rumeli dizisinde tanıdığı oyuncun kaç yaşında ve nereli olduğuna dair bilgileri gelin inceleyelim.

Hande Subaşı doğum tarihi 21 Şubat 1984’tür. Ankara doğumlu olan oyuncu ilkokul ve lise eğitimlerini bu ilde almıştır. Yabancı dile yatkınlığının olmasından dolayı İstanbul Üniversitesi Fransızca Tercümanlık bölümüne gitmiş ve buradan başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Başarılı oyuncunun popüler yaşama dahil olması 2005 senesinde Miss Turkey yarışmasına katılıp bu yarışmada birinci olmasıyla başlamıştır. Türkiye güzeli seçilmiş olmasından dolayı ülkemizi yurtdışında yer alan birçok platformda da başarılı bir şekilde temsil etmiştir.

Modellik alanında bu tarz çalışmalar yaptıktan sonra hep hayalini kurduğu oyunculuk alanına geçmiş ve bu alanda da kendisini kanıtlamıştır. 2012 yılında Can Tursan ile evlenen oyuncu şu anda Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Aykız karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.
Hande Subaşı

Hande Subaşı

Hande Subaşı1,80 boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan Hande Subaşı Merhamet, Düşman Kardeşler, Anadolu Kartalları, Elde Var Hayat, Güneşi Gördüm, Gelecekten Bir Gün, Elveda Rumeli, Kuşdili ve Adak adlı projelerde rol almıştır. Güzel oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here