Kore Dizisi – İzlenmesi Gereken En Yeni Güney Kore Dizileri

Ülkemizde, Kore kültürünün merak edilmesinden dolayı Kore dizilerine olan ilgi artmış durumda. Bizler de en iyi Kore dizileri hakkında bilgi vererek size yardımcı olacağız. En yeni Kore dizileri arasında romantikten tutun komediye kadar birçok tür yer alıyor.

Seven First Kisses

Seven First Kisses Kore dizisi

Dizide, bugüne kadar hiç sevgilisi olmayan 25. yaşındaki genç birinin hayatı ele alınıyor. Büyük oranda romantik komedi olan Seven First Kisses dizisinin kısmen fantastik olduğu da söylenebilir.

İlk defa biriyle öpüşecek olan genç kız, 7 erkek arasından bir seçim yapmak zorunda. Birçok ünlünün rol aldığı 10’ar dakikalık mini dizi şeklindedir. Kesinlikle uzun soluklu bir kurgusu yok ancak sadece yer alan oyuncular için bile bu Kore dizisi izlenebilir.

Sassy Go Go

Sassy Go Go en yeni Güney Kore dizileri

Lise hayatını konu alan diziler ilginizi çekiyorsa Sassy Go Go adeta sizin isteklerinize göre hazırlanmış bir Kore dizisidir. İzleyicilere göre en iyi Kore dizileri arasında yer almaktadır.

Güney Kore yapımı bir okul dizisi olan Sassy Go Go, ülkenin en prestijli yatılı lisesinde geçen olayları konu alıyor.

Okulun en başarılı öğrencileri bir amigo takımı kurmak istiyor. Bunun için dans kulübünde yer alan başarısız öğrencilerle işbirliği yapmaya karar veriyorlar. Genel olarak konu buradan yola çıksa da gençlerin arkadaşlıkları ve yaşadıkları aşklar dizide vurgulanıyor.