Bilek dövmeleri

Dövme yaptırmak gibi bir niyetiniz varsa ve daha önceden hiç dövme yaptırmadıysanız küçük dövmeleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Mesela tercihiniz küçük bilek dövmeleri olabilir.

Bilek dövmeleri dünya genelinde moda haline geldi. Bilek dövmelerinin moda haline gelmesi harika tasarımların ortaya çıkmasını sağladı. Bileği tamamen saran tasarımlar olduğu gibi daha küçük boyutlarda olan harika tasarımlara sahip bilek dövmeler de var.

Sizin ilk defa dövme yaptıracağınızı düşünerek özellikle küçük bilek dövmeleri hakkında çeşitli görseller paylaşmak istiyoruz. Bilek dövmesi tasarımları sayesinde sizler de yaptıracağınız dövmeye karar verebilirsiniz. Yaptığımız paylaşımlar size yol gösterici olabilir.

Dövme yaptırmak kolay olsa da dövmenin bakımını yapmak bir o kadar zordur. Mürekkep derinin içerisine iğne ile aktarıldığı için enfeksiyon oluşma ihtimali vardır. Enfeksiyon oluşma ihtimalini göz önünde bulundurup dövme yaptırdıktan sonra dövme yapılan alanın bakımına özen göstermelisiniz. Bu sayede enfeksiyon oluşmadan enfeksiyon oluşma ihtimali olan süreci atlatabilir ömür boyu yanınızda taşıyacağınız harika bir dövmeye sahip olabilirsiniz.

Pi Sayısı Dövmesi

Pi sayısı bilek dövmesi

Son zamanlarda en çok ilgi gören bilek dövmelerinden birisidir. Matematikte gizemli sayı olarak kabul edilmesi de pi sayısı dövmesinin tercih edilmesinin şüphesiz en büyük nedenlerinden birisi. Matematiğe ilginiz varsa ve bileğinize harika bir dövme tasarımı yaptırmak istiyorsanız küçük ama anlamlı olan pi sayısı dövmesi tercihiniz olabilir.

Göçmen Kuşlar Bu Sene Moda

Göçmen Kuşlar bilek dövmesi

Kanat çırpışları ile çoğu zaman mutluluk veren göçmen kuşlar, dövmelerde de sıklıkla tercih edilen tasarımlardandır. Bileğinize yapacağınız kanat çırpan göçmen kuşlar dövmesi eminim etrafınızda bulunan herkesin dikkatini çekecek.

Özel Tasarım Çiçek Dövmeleri

Çiçek bilek dövmesi

Vücudun neresinde olursa olsun çiçek deseni yaptırmak bir süre önce kıroca görünüyordu. Ancak çiçeklere özel boyutlar kazandırılarak yapılan çiçek dövmeleri bir hayli ilgi görmeye başladı. Sıradanlıktan uzaklaşmak ve farklı olmak için özel tasarım olan çiçek dövmelerini bileğinize yaptırabilirsiniz.

Gelincik Dövmesi İle Farkınızı Ortaya Koyun

Gelincik bilek dövmesi

Bu dövmenin yapımında kırmızının tonları ve siyah renk mürekkepler kullanılıyor. Bileğe yapılan dövmeler genelde tek renktedir. İki farklı renkte mürekkep kullanılarak yapılan bu gelincik dövmesi kesinlikle çok güzel. Gelincik çiçeğinin sap kısmına ayrıca el yazısı olarak sevdiğiniz kişinin ya da kendinizin adını yazdırmanız harika bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Diğer Popüler Küçük Bilek Dövmeleri

Küçük bilek dövmeleri

Küçük bilek dövmeleri

Küçük bilek dövmeleri

Küçük bilek dövmeleri

Küçük bilek dövmeleri

Küçük bilek dövmeleri

Küçük bilek dövmeleri

Sevimli uğur böceklerinin gerçekten uğur getirdiğine inanıyorsanız, bileğinize uğur böceği şeklinde küçük bir döbme yaptırabilirsiniz.

Küçük bilek dövmeleri

Küçük bilek dövmeleri

Müziğe olan tutkunuzu, bileğinize yaptıracağınız küçük sol anahtarı dövmesiyle herkese gösterin.

Küçük bilek dövmeleri

Küçük bilek dövmeleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here