Melisa Şenolsun

Melisa Şenolsun, yeni jenerasyon oyuncular arasında yer almakla beraber Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde hayat vermiş olduğu Hande karakteri ile tanınmıştır. Oyuncu Melisa Şenolsun, 5 Ocak 1996 tarihinde dünyaya geldi. İzmir doğumlu olan Melisa Şenolsun temel eğitimlerini İzmir ilinde almıştır. Yıldızı yeni parladığından dolayı Melisa Şenolsun kimdir soruları sorulduğundan ötürü güzel oyuncunun vikipedi bilgilerine makalemizde yer verilmiştir.

1996 doğumlu olan oyuncu en genç oyuncular arasında yer almaktadır. İzmir ilinde dünyaya geldikten sonra gençlik yıllarında İstanbul iline gelmiştir. Oyuncu olma istediği meslek bilinci kazandığı günden beri aklında olduğundan ötürü üniversite tercihini bu yönde kullandı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bünyesinde yer alan tiyatro bölümüne giderek başarı ile mezun oldu.

1.70 boylarında olan oyuncu güzelliği ile de dikkat çeken isimler arasında yer almaktadır. Yeşil göz rengine ve sarı saçlara sahip olan oyuncunun yeni çıkış yakalamış olmasına rağmen ciddi bir hayran kitlesinin oluştuğu bilinmektedir. Kariyerindeki çizgiyi bozmaması halinde uzun süre ekranlarda kalacak isimler arasında yer alacaktır.

Melisa Şenolsun hayranları ünlü oyuncu ile iletişime geçmek istediklerini sürekli olarak dile getirdiğinden dolayı sizlere Melisa Şenolsun Hanımefendiye ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını sunacağız. Melisa Şenolsun Hanımefendiye İnstagram üzerinden ulaşmak için instagram.com/melisasenolsun/ bağlantısını, Twitter üzerinden ulaşmak için ise twitter.com/melisasenolsun bağlantısını kullanabilirsiniz. Melisa Şenolsun hakkında elimizde olan bilgiler bu şekilde. İlerleyen yıllarda ünlü oyuncunun kariyeri şekillendikçe sizleri aydınlatmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here