Turkcell sarı kutu hediyeleri özellikle alışveriş alanında büyük indirimler almanızı sağladığından Turkcell sarı kutu kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor. Turkcell sarı kutu hediye Kataloğu neredeyse her ay değişmektedir. Sarı kutu hediyelerinden yararlanmak için ve hangi hediyelerin yer aldığını öğrenmek için gelin makalemize göz atalım.

GSM şirketleri arasında kıyasıya rekabet olmasına rağmen sunduğu imkanların diğer operatörlere göre daha avantajlı olmasından dolayı kullanıcılar Turkcell ailesini tercih etmeye devam ediyor. Bu yoğun ilgiyi karşılıksız bırakmak istemeye yetkililer kullanıcılarına sarı kutu kampanyasını yapmış durumda. Turkcell şirketini kullanmaya devam ettiğiniz her gün için hanenize 10 puan ekleniyor. Topladığınız puanlar sonunda ise birbirinden güzel hediyelerin sahibi oluyorsunuz. Hediyelerin maddi değerleri arttıkça toplamanız gereken puan sayısı da artmaktadır. Bu yüzden puanlarınızı hemen harcamamanızı tavsiye ederiz.

Turkcell sarı kutu hediyeleri arasında en çok sinema bileti kampanyası büyük ilgi görmüş durumda. 300 puan toplamanız durumunda sevdiğiniz bir kişi ile ücretsiz bir şekilde sinemaya gidip film izleyebiliyorsunuz. Özellikle kış mevsiminin hissedildiği bu günlerde en çok bu kampanyanın ilgi gördüğünü bilmenizi isteriz.

Turkcell sarı kutu kampanyasında birikmiş olan puanlarınızı görmek yani sarı kutu puan öğrenme işlemi için Turkcell şirketinin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sizlere yol göstermek adına en çok rağbet gören 10 hediyeyi sayfamıza eklemek istiyoruz. Bu hediyelerden herhangi birisini beğenmeniz durumunda gerekli olan puanı toplamanız yeterli olacaktır.

Turkcell Sarı Kutu Hediyeleri

1) Saat & Saat %20 İndirim. Gerekli olan puan 300
2) 6 Aylık Facebook Paketi. Gerekli olan puan 3500
3) 3 Ay x 250 MB İnternet. Gerekli olan puan 4500
4) 12 Aylık Facebook Paketi. Gerekli olan puan 5000
5) 12 Ay x 250 MB İnternet. Gerekli olan puan 7000
6) Turkcell Otomatik Cevap. Gerekli olan puan 300
7) Turkcell Cep Açık. Gerekli olan puan 300
8) Haber Paketi. Gerekli olan puan 300
9) Çalarken Dinlet. Gerekli olan puan 300
10) Rezan Kiraz Astroloji Paketi. Gerekli olan puan 300
Turkcell sarı kutu hediyeleriTurkcell sarı kutu hediyeleri belirli dönemlerde yenilenmektedir. Yeni hediyelerin neler olduğunu turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu bağlantısını kullanarak güncel bir şekilde öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here