Zeynep Dörtkardeşler, ünlü sunucu ve oyuncu Alp Kırşan ile evlenmesi ile gündeme gelen güzel oyuncudur. Kimdir bu Zeynep Dörtkardeşler sorusunu özellikle Alp Kırşan Beyin hayranları sormaktadır. Çok sayıda projede rol almış olan Zeynep Dörtkardeşler kaç yaşında ve nereli gibi sorularınıza yanıt arıyorsanız gelin ünlü oyuncunun vikipedi bilgilerine göz atalım.

Zeynep Dörtkardeşler doğum tarihi 26 Ağustos 1989’dur. İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen oyuncu temel eğitimlerini İzmir ilinde almıştır. Babası İzmir Karşıyaka takımında uzun süre boyunca forma giymiş bir kişidir. Kız Meslek Lisesi grafik bölümü mezunu olan Zeynep Dörtkardeşler ayrıca Açık Öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. Popüler yaşama model olarak başlayan güzel oyuncu, düzgün fiziğini yaklaşık 7 yıl boyunda oynağı voleybola borçludur.

Henüz lise sıralarındayken mankenlik mesleğini icra etmeye başlayan Zeynep Dörtkardeşler 2015 senesinde düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı ve bu yarışmada en iyi fiziğe sahip kişi olarak belirlendi. Burada büyük bir başarı aldıktan sonra İstanbul iline gelerek uzun süre modellik yaptı. Ayrıca oyunculuk eğitimi alarak oyunculuk dünyasına geçiş yapan Zeynep Dörtkardeşler çok sayıda projede rol almıştır. Ayrıca ünlü oyuncunun TV programı sunuculuğu yaptığı bilinmektedir.
Zeynep Dörtkardeşler

Zeynep Dörtkardeşler

Zeynep DörtkardeşlerUmutsuz Ev Kadınları, Dinle Sevgili, Maskeli Balo, Akasya Durağı, Kader ve Doktorlar adlı projelerde rol almış olan güzel oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz. 2014 yılının son ayında Alp Kırşan ile evlenen Zeynep Dörtkardeşler hakkında bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here