Vampir Nasıl Olunur VC17 Virüsü

Görsel medya üzerinde vampirlerin ölümsüz olduğuna dair bilgilere yer verilmesi ölümsüz olmak isteyen kişilerin nasıl vampir olunur sorusunu sormasına neden olmuş gibi görünüyor. Özellikle yakın zaman içerisinde sinemalarda yayınlanan vampir içerikli bir sinema filmi olan “Alacakaranlık” filmi, yaşı küçük olan kişileri ciddi derecede etkilemiş durumda. Yapılan araştırmalar sonucunda vc17 virüsünün insanların vampir olmasına neden olduğu tespit edildi.

Olayın derinliklerine indiğimizde kişini gerçekten vampir olmadığını ancak kan içme hissiyatının vc17 virüsü ile oluştuğunu öğrendik. Bu nedenden dolayı gerçek yaşamda vampir gibi bir şeyin olmadığını belirtmek isteriz. Bahsi geçen vampirlik olgusu sadece bir hastalıktan ibarettir.

Gün batımı ile şafak arasında mezarlarından çıkıp dirildiğine inanılan vampirler, insanlara saldıran ve insanların kanını içmesi ile bilinen varlıklardır. Bunun gerçek olmadığını, bu bilgilerin sadece bir bilim kurgu ürünü olduğunu bilmenizi isteriz. Görsel medya üzerinde vampir olmak için o denli çok araştırmalar yapan kişiler var ki inanmakta gerçekten zorluk çekiyoruz. Yapılan aramalar da insanların ölümsüz olma isteklerinin nedenli çok olduğunu göstermektedir. Bazı bilgi yoksunu kişiler nasıl vampir olunur konusunda saçma sapan bilgiler vermektedir. Örneğin karanlık bir odada mum yak, sonra git 1 saat ayı izle ve bu işlem sonrasında vampir olursun gibi saçma sapan bilgiler bulunmaktadır. Görsel medya üzerinde yer alan bu bilgilere itimat etmemenizi ve vampir olma fikrini kafanızdan sevmenizi tavsiye ederiz.

Bu olay bir bilimkurgu ürünü olmasına rağmen bazı bilim insanları günümüzde de vampirlerin varlığına inanmaktadır. Kendilerine vampirlerin özellikleri sorulduğunda aşırı derecede hızlı olduklarını, acıyı neredeyse hiç hissetmediklerini ve ölümsüz olduklarını söylemektedirler. Bilim ile uğraşan kişilerin bunlara inanması gerçekten çok üzücü bir durumdur. Vampirli kavramı ele alındığında ilgili kavram 1200 yıllarına kadar dayandığı görülmektedir. İlk başlarda Hıristiyan aleminde yayılan vampir efsaneleri zaman içerisinde diğer kültürlere yayılmıştır. İslâm coğrafyasında da vampirlere ciddi anlamda inanan çok sayıda kişi bulunmaktadır. İnsanların vc17 virüsü nedeniyle ortaya çıkan durumu vampirlik olarak değerlendirildiğini söylemektedir. Bir kişiye vc17 virüsü bulaşır ise ilgili kişi kan içmek ister. Yaşanan bu durum da vampirliğin gerçek olduğuna inanılmasına neden olmaktadır. Bu söylemlerden yola çıkacak olursak aslında vampir diye bir şey yoktur. Vampirlik insanların kendilerinin uydurduğu ve yine kendilerinin buna inandığım bir durumdur. Vc17 virüsü vampir efsanelerine daha fazla inanılmasına neden olmuştur. Biz Müslüman bir kişi olarak bize gönderilen bilgilere göre her canlının ölümü tadacağına inanmaktayız. Vampirlere inanmak bu nedenden dolayı imanımızın zedelenmesine neden olabilir. Bir yanlışa düşüp imanınızı zedelememek adına vampir olmak fikrini kafanızdan atmanızı tavsiye ederiz.
Vampir görünümüne ulaşmak ve vampir olmak isteyen kişilerin sevgisini kazanmak adına dişlerini özel operasyon sonrasında vampir dişine benzeten kişiler dahi bulunmaktadır. Bilim konusunda o kadar çok ilerlemiş olmamıza rağmen insanların bu tarz şeylere inanıp itimat etmesi gerçekten çok üzücü. İnsanların bu konu üzerinde ki düşüncelerini tespit etmek adına vampirlerin nasıl ayırt edileceğini kendilerine sorduk ve çok sayıda bilgi aldık. Gelin insanlar vampirlerin özellikleri hakkında neler söylüyor birlikte öğrenelim.

İnsanların inanışlarına göre vampirler özellikle karanlıktan hoşlanır. Florasan ışıklar aşırı derecede aşık yağdığından dolayı vampirlerin florasan ışığının olduğu ortamlara gelmediği söylenmektedir. Sizlerinde bildiği gibi vampirlerin en önemli özellikleri arasında kanı sevmeleri yer almaktadır. Vampir olan bir kişi akan bir kanı gördüğü zaman karakteri ciddi anlamda değişir o kanı içme ihtiyacı hisseder. Vampirlerin en büyük özellikleri ise gece ile gündüz arasında ciddi derecede karakter farklılıkları yaşamalarıdır. İnsanlar tarafından vampirlerin özellikleri hakkında söylenen son şey ise aydınlıktan aşırı derecede nefret etmeleridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here