Aslı Kapanşahin Kimdir Vikipedi

Oyuncu Aslı Kapanşahin, küçük yaşına rağmen Paramparça dizisinde Şeyda karakterine başarılı bir şekilde hayat verince izleyicilerin kimdir bu Aslı Kapanşahin sorusunu sormasına vesile oldu. Oyunculuk dünyasında yeni yer alan bir isim olmasına rağmen genç oyuncu en popüler isimlerden birisi olduğu. Güzel oyuncu kaç yaşında ve nereli gibi bilgiler merak edildiğinden dolayı Aslı Kapanşahin vikipedi bilgileri sayfamıza eklendi.

Aslı Kapanşahin doğum tarihi 2 Kasım 2000’dir. İstanbul ilinde ikamet eden genç oyuncu oyunculuk yaşamına çeşitli reklam filmlerinde rol alarak başladı. 1.55 boyunda ve 46 kilo ağırlığında olan Aslı Kapanşahin, oyunculuk konusunda kendisini daha uç noktalara getirmek adına Akademi Neo bünyesinde eğitim almaya devam ediyor.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Kahverengi saçları, ela gözleri olan oyuncu buğday tenlidir. Gelecek vadeden oyuncular arasında yer alan Aslı Kapanşahin Hanımefendi Arka Sokaklar, Ölümsüz Kahramanlar, Beni Unutma, Sonbahar Konuk, Uygun Adım ve Kabuslar Evi adlı projelerde rol almıştır. Şu anda Paramparça dizisinde Şeyda karakterini canlandıran oyuncuya meslek hayatında başarılar diliyoruz.

Aslı Kapanşahin, çok küçük yaşta olmasına rağmen kendisini kanıtladığından dolayı yaşı küçük olan bir oyuncu gereksinimi duyulduğunda yapımcıların ilk aklına gelen isimlerden birisi olmuştur.

Çok erken dönemde döneme damgasını vuran çeşitli projelerde rol alması genç oyuncunun bu alanda hatırı sayılır düzeyde gelişmesini sağlamaktadır. Aslı Kapanşahin biyografi bilgileri bu şekilde. Sizlerde güzel oyuncu hakkında bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

10 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Bilim
Sağlık
Bağlantılar