Hakkımızda

2014 yılının Mart ayında yayın hayatına başlayan BilgiTimi.Com sitesi genel olarak bilim konularını irdeleyerek ele almayı hedef edinmiştir. Yazar kadrosunda yer alan isimlerin ülkemizde yer alan seçkin üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun olmaları, yayınlarda yer alan bilgilerin kaliteli olmasını sağlayan hususlardan birisidir. Türkiye genelinde yer alan bilgi kirliliğini önlemek adına açılmış olan web sitemiz birçok alanda hazırlanmış olan özgün makaleleri barındırmaktadır.

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Bilgitimi.com kurucusu. Endüstriyel tasarım eğitmeni ve bilim aşığı. Hayat bisiklete binmek gibidir. Dengede kalmak için hareket etmek zorundasınız.

Genel Yayın Yönetmeni / Editor In Chief

Şifalı bitkiler alanında çalışmalar yapıyorum. Canlı metabolizmasıyla alakalı her konu ilgimi çemektedir. Öğrendiklerimi bloglar aracılığıyla insanlara anlatmaktan keyif alıyorum.

Reklam / Advertise

Hayalimde her zaman veteriner olmak olsa da hayat beni asıl başarılı olacağım bölüme yönlendirerek Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik eğitimi almamı sağladı. Kültür - sanat, seyahat hobilerim arasında yer alıyor. Tam bir doğa aşığı olarak çevre koruma faaliyetlerinde de yer alıyorum.

Editörler / Editors

600 İÇERİKLER0 YORUMLAR
10 İÇERİKLER0 YORUMLAR
62 İÇERİKLER0 YORUMLAR
5 İÇERİKLER0 YORUMLAR

Yazılım ve Sistem Yönetimi

WordPress 5.2.2 – tagDiv Newspaper WordPress Theme

Uyarı

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Bilgitimi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik ve Kullanım Şartları

BilgiTimi.Com bünyesinde yer alan içerikler alanında uzman kişilerce hazırlanmış olup insanları yanıltıcı bağlantılar içermemektedir. Web site içerisinde yer alan yorumların tamamı editörlerin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadır. Yayına sokulan yorumlardan dolayı meydana gelecek olan hukuki sorumluluk yorum yazan kişiye ait olup yapılan yorumlardan BilgiTimi.Com yetkilileri sorumlu tutulamaz. Yorumlarda yazılan elektronik posta adresleri tamamen gizlidir, kimse ile paylaşılmaz; sadece gerektiğinde yorum sahibine ulaşabilmek üzere saklanırlar. Ayrıca doğacak hukuki sorumluluklarda sıkıntıya uğramamak adına yorum yapan kişilerin ip adresleri kayıt altına alınmaktadır. Web site bünyesinde yer alan makalelerin özgün olmasından dolayı (bilgitimi.com) ibaresi kullanılmadan içeriklerin başka siteler tarafından paylaşılması etik değildir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.