Sebahat Kumaş Kimdir Vikipedi

Sebahat Kumaş; 26 Eylül 1989 tarihinde Aydın ilinde dünyaya gelen, günümüzün en başarılı bayan oyuncularından birisidir. Kimdir bu Sebahat Kumaş sorusu, başarılı oyuncunun ekranların sevilen dizilerinden birisi olan “Karagül” dizisinde canlandırdığı “Melek Şanverdi” karakterinden dolayı merak edilmektedir. Oyunculuk ve mankenlik alanında yapmış olduğu çalışmalar sayesinde popüler yaşamda hızlı bir çıkış yakalayan Sebahat Kumaş, şimdilerin en çok konuşulan kişileri arasında yer alıyor.

Sebahat Kumaş; Muhteşem Yüzyıl, Arka Sıradakiler ve Adanalı gibi bir dönem reyting rekoru kırmış olan projelerde rol aldı. Ancak kendisinin mesleki kariyerindeki zirveye Karagül dizisinde canlandırdığı karakter sayesinde ulaştığın söyleyebiliriz.

Sebahat Kumaş Kimdir?

Sebahat Kumaş kimdir

Sebahat Kumaş, 26 Eylül 1989 tarihinde Aydın ilinde dünyaya geldi. Burcu Terazi olan oyuncu burcunun neredeyse tüm özellikleri taşıyor. Kahverengi saçları ve kahverengi gözleri olan Sebahat Kumaş Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunudur. Şu anda sevgilisi ile alakalı bir bilgi yoktur.

Sebahat Kumaş Hayatı

Sebahat Kumaş hayatı

Birçok başarılı projede rol alan Sebahat Kumaş, hayalini kurmuş olduğu oyunculuk kariyerindeki zirveye Karagül dizisinde hayat verdiği Melek Şanverdi karakteriyle ulaştı. Kendisi magazin dünyasının en çok ilgilendiği simlerden birisi olsa da, magazin dünyasında yer almak yerine daha çok mesleğiyle anılmayı tercih ediyor. Aydın ilinde hayata merhaba demiş olan oyuncu ilerleyen yıllarda Ege’nin incisi olan İzmir iline yerleşti ve hayatının büyük bölümünü burada geçirdi. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra mesleki kariyerini şekillendirmek için İstanbul iline yerleşen oyuncu, bu ilde yaşam sürmeye devam ediyor. Popüler yaşama fotomodellik yaparak başlayan Sebahat Kumaş, Ekol Drama kurumunda Ayla Algan’dan oyuncu koçluğu hizmeti aldı ve kendisini bu alanda geliştirdi. Arka Sıradakiler, Adanalı, Bahar Dalları, Öğretmen Kemal, Muhteşem Yüzyıl ve Karagül adlı dizilerde başarılı performans göstererek aranan ve aranan bir oyuncu haline geldi.

Sebahat Kumaş İletişim

Sebahat Kumaş ünlü bir oyuncu olduğu için kendisinin çok sayıda hayranı var iletişime geçmek istiyor. Magazin dünyasında da ünlü oyuncuyu göremediğimiz için ister istemez kendisiyle iletişime geçmek istiyoruz. Sizler de Sebahat kumaşla iletişime geçmek istiyorsanız twitter.com/sebahatkumas Twitter adresini ve instagram.com/sebahat_kumas/ İnstagram adresini kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here