Eser West Kimdir Vikipedi

Hepimizin Kısmetse Olur adlı evlendirme programından tanış olduğu Eser West, 19 Nisan 1991 yılında Amerika Birleşik Devletlerinin New York şehrinde dünyaya geldi. 2017 Survivor yarışmasında yer aldığından dolayı kimdir bu Eser West diyen kişiler bir hayli arttı. Bu yüzden sizlere Eser West vikipedi bilgileri aktarılacak.

Survivor Eser West Hayatı

Gerçek mesleği öğretmenlik olan Eser West ne öğretmeni diye araştırdığımızda kendisinin İngilizce öğretmeni olduğunu gördük. Akıcı bir şekilde hem Türkçe hem de İngilizce konuşan ünlü isim her ne kadar Kısmetse Olur adlı programda Cansel ile olan aşkı ile anılıyor olsa da son zamanlarda 2017 Survivor gönüllüler takımında sergilediği performans ile anılmaya başlandı. Kısmetse Olur adlı programda kimi zaman sergilemiş olduğu agresif tavırları Survivor adasında da sergileyecek olursa gruplaşmanın ilk adımını kendisi atacaktır. İlerleyen günlerde bunu daha iyi göreceğiz. 19 Nisan 1991 doğumlu olmasına rağmen kendisinin sergilemiş olduğu olgunluk kesinlikle gözlerden kaçmıyor. Bu doğrultuda hareket ettiğimizde Eser West kaç yaşında diyecek olursanız kendisinin an itibariyle 26 yaşında olduğunu söyleyebiliriz.

1.88 boyunda ve 80 kilo ağırlığında olan Eser West 2017 Survivor yarışmasının en iddialı isimlerinden birisidir. Atletik bir vücuda sahip olduğu için birçok oyunda başarıyı yakalayıp izleyicinin takdirini kazanacağı aşikardır. Koç burcu olan başarılı yarışmacı burcunun tüm özelliklerini taşımaktadır. Koç burcu lider ruha sahip olduğundan dolayı ilerleyen günlerde adanın lider isimlerinden birisi olacağını da düşünmekteyiz.

Eser West ayrıca oyunculuk geçmişi de bulunan bir kişidir. Ünlü şarkıcı Hande Yener’in seslendirmiş olduğu Mor adlı şarkının klibinde rol almıştı. Bu da ilerleyen günlerde kendisini ayrıca birçok dizi ve film projesinde göreceğimizin habercisidir. Kendisini bu alanda geliştirmeye devam edecek olursa ünlü bir oyuncu haline gelecektir.

Eser West resimleri

Eser West sevgilisi kimdir diye baktığımız kendisinin Kısmetse Olur adlı programda tanışmış olduğu Cansel Çördük ile aşk yaşamaya devam ettiğini görüyoruz. Ünlü isme sosyal medya üzerinden ulaşmak isterseniz twitter.com/fatchefwest adresini kullanabilirsiniz. Eser West hakkında yeni bilgiler elimize geçtikçe bu bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here