Maslak Oto Ekspertiz

Maslak oto ekspertiz hizmeti ile artık ikinci el araç alırken asla riske girmeyeceksiniz. Maslak’ta hizmet veren merkezimizde ikinci el araçların tüm kaza/hasar durumları detayları ile incelenerek müşteriye sonuçlar rapor şeklinde sunulmaktadır. Tek uzmanlık alanımız oto ekspertiz olduğu için hata ve yanılma payı mevcut değildir. Maslak oto ekspertiz ile sizlerde garantili ekspertiz hizmeti alarak beğendiğiniz aracı satın alma konusunda kesin bir karar vermiş olursunuz.

Maslak Oto Ekspertiz Hizmetleri

Maslak oto ekspertiz hizmetlerimiz ile artık ikinci el araç alırken tüm özelliklerini bilerek risk almadan araç sarın alırsınız. Maslak oto ekspertiz sizlere araca değerinden fazla para ödemenizi engelleyen bir sistemdir. Firmamızda uygun fiyat politikası uygulayarak herkesin bu hizmetten yararlanmasını sağlamaktayız. Maslak oto ekspertiz firmamızda teknolojik cihaz ve profesyonel ekibimiz ile tam garantili ve %100 doğruluk oranı ile her marka ve model araçlar testlerden geçirilmektedir. Tarafsız duruşumuz ile alıcı ve satıcının lehine bir hizmet sunmaktayız.

Maslak Oto Ekspertiz Testleri

Kaporta ve boya kontrolleri ikinci el araçlar açısından oldukça önemlidir. Araçların ciddi kaza durumlarını kaporta ve boya testleri ile tespit etmek mümkündür. Piyasada var olan kötü amaçlı ticaret sahiplerinin ağır hasar almış araçların kaporta ve boya sorunlarını tamir ettirdikten sonra piyasaya hasarsız olarak tanıtmalarından sonra satış sonrası alıcı kişiye ciddi zararlara neden olmaktadır. Maslak oto ekspertiz ile araçların tüm kontrolleri titizlik ile yapılmaktadır. Kaporta ve boya kontrolleri dışında motor mekanik, fren, süspansiyon, yanal kayma, elektronik aksam, alt mekanik kontrolleri teknolojik cihaz ve uzman personeller ile yapılmaktadır. Sizlerde ikinci el araç alırken yanılmak istemiyorsanız maslak oto ekspertiz firmamız ile garantili hizmet almış olmanın rahatlığını yaşayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here