Saatlerin Anlamları 2017 Çift Gelen Saat Anlamı

40797
saatlerin anlamları

Saat anlamları çift gelen saatlere farklı anlamlar verildikten sonra ortaya çıkmış olan bir inanıştır. Çift saatlerin anlamı olduğu gibi ters saatlerin de anlamları vardır. Bu saat kavramı büyük ilgi gördüğü için sizlere saatlerin anlamları hakkında detaylı bilgiler verilecek. Bu verilen bilgilere inanıp inanmama konusunda özgürsünüz çünkü bu saatlerin taşıdıkları anlamların gerçek olup olmadığı ile alakalı net bilgiler yok.

Konuyu iyi bir şekilde kavramanız için sizlere öncelikli olarak çift saat nedir konusunda bilgi vereceğiz. 01.01 02.02 03.03 04.04 05.05 06.06 07.07 08.08 9.09 10.10 11.11 12.12 13.13 14.14 15.15 16.16 17.17 18.18 19.19 20.20 21.21 22.22 23.23 00.00 gibi saatlere çift saat denilmektedir. Saate bakıldığı zaman bu saatlerden herhangi birisi ile karşılaşırsanız bu saatlerin bir anlamı olduğunu aklınıza getirin. Saatlerin anlamları her yıl değişikliğe uğramaktadır. Bu yüzden her yeni yılda sizlere en güncel saatler ve anlamları ile alakalı bilgiler aktarılmaya devam edilecek. Bu saatlerin aşk hayatınızın şekillenmesine yardımcı olacağını düşünüyoruz.

##BU YAZIDA OKUYACAKLARINIZ##
>> Saatlerin anlamları
>> Ters saat anlamları
>> Saatlerin anlamı resimli anlatım
>> Saatlerin anlamı gerçek mi?

Saatlerin anlamları

Çift gelen saatlerin taşımış olduğu anlamlar insanların karşılaşmış oldukları yoğun durumlara göre hazırlanmıştır. Bu saatleri yakalayan birçok kişi saatte yer alan durumların gerçekleştiğini söylüyor. Belki sizin de görmüş olduğunu çift saat hayatınızın nasıl ilerleyeceği ile alakalı bir işarettir.

 • 01.01 anlamı: Seni çok seviyor anlamını taşıyan bu saat hayatınızda güzel bir aşkın olduğunu göstermektedir. Bu devirde seven insanı bulmak gerçekten de çok zor. Hazır hayatınıza sizi çok seven birisi dahil olmuşken bu kişiyi önemseyin ve ona değer verin. Bu sayede bu sevginin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.
 • 02.02 anlamı: Senden hoşlanıyor anlamına gelen bu saat, ilişkiniz için adım atma vaktinizin geldiğini göstermektedir. Senden hoşlanmaya başlamış olması yakında bunu sana açıklayacağını gösteriyor. Korkularını yenmek için sen de ondan hoşlandığını ona göstermeye çalış.
 • 03.03 anlamı: Sana aşık olmaya başladı. Gelip geçici duygular ile başladığı bu ilişki gerçek bir aşka doğru ilerlemeye devam ediyor. Sana aşık olacağı aklından geçmiyordu ama hayatınızda olan şeyler sana aşık olmasını sağladı.
 • 04.04 anlamı: Seni çok seviyor. Daha önceden kalbini kıranlar olduğu için bu ilişkide temkinli davranıyordu. Senin ona say duygular ile yaklaştığını görünce tüm karamsarlıkları başından atarak seni çok sevmeye başladı. Sen de onu sev ki bir daha kalbinin kapılarını açtığından dolayı acı çekmesin.
 • 05.05 anlamı: Senden nefret ediyor. Seni mutlu etmek için çok uğraştı ama sen bunun değerini bilemedin. Umursamaz takılman, nasıl olsa beni seviyor diye davranman, onunla vakit geçirmemek için sürekli kaçman onun senden nefret etmesine neden oldu.
 • 06.06 anlamı: Kötü bir gün yaşayacaksın. Bu saati yakaladıysan bu senin için bir uyarı anlamı taşıyor olabilir. Bugünün kötü geçmesine neden olacak türden şeyler hayatında olabilir. Yıpranmamak ve dimdik ayakta durabilmek adına temkinli davranmanda fayda var.
 • 07.07 anlamı: Seni sevmeye başladı. Sen onu çok sevdiğin için seninle birlikte olmayı kabul etmişti. Zaman içerisinde duygularının büyüsü onun aklını başından aldı ve seni sevmeye başladı.
 • 08.08 anlamı: Günün çok güzel geçecek. Bugün olan olaylar mutlu olmanı sağlayacak. Böylesine mutlu olacağın zamanlar çok uzun aralıklarla karşına çıkabilir. Bu yüzden mutluluğun tadını çıkarmaya bak. Mutluluğunu paylaşırsan daha fazla mutlu olursun. Bu yüzden mutluluğunu paylaşmaktan sakın çekinme.
 • 09.09 anlamı: Üzücü bir gün olacak. Gün normal başlasa da gün içerisinde bazı üzücü olaylar olabilir. Hiçbir şeyin seni üzmesine izin verme. Eğer yaptığın hatalardan dolayı bir üzüntü yaşarsan kendini sorgula ve hataları ortadan kaldırmak için mücadele et.
 • 10.10 anlamı: Senden ayrılmayı düşünüyor. Her şey güzel başlamıştı. İlk başlarda onunla çok iyi anlaşıyordunuz ama farklı kişiliklerde olduğunuzu anladınız. Bu da bir süre sonra sevginin bitmesine neden oldu. Hayatına yön vermek için senden ayrılmayı istiyor.
 • 11.11 anlamı: Sana sürpriz yapacak. Sevdiğin her şeyi bir liste haline getirdi. Bu yüzden sana yapacağı sürprizi çok seveceksin. Bu sürpriz maddi bir değer taşımasa da manevi değerinin çok olacağını düşünüyoruz.
 • 12.12 anlamı: Seni kalpten seviyor. Herkes seni çok sevdiğini söyleyebilir ama asıl önemli olan şey kalpten sevilmektir. Anne baba nasıl çocuğunu en derin duygularla kalpten seviyorsa aynı o da seni kalpten seviyor.
 • 13.13 anlamı: Seni kıskanıyor. Bazen sorumsuz davranıyorsun ve bu durum onun seni kıskanmasına neden oluyor. Bir kişinin seni kıskanmasından mutluluk duyabilirsin ancak bu kıskançlık zaman içerisinde kavgalara dönüşebilir ve çok üzülebilirsin.
 • 14.14 anlamı: Sana çıkma teklif edecek. Utangaçlığı sadece sana uzaktan bakmasına neden oluyordu. Senin gülüşünü daha yakından görmek ve güzel sözlerinle mutlu olmak istediği için sana çıkma teklif edecek. Sen de mutlu olacağınıza inanıyorsan yapılan bu teklifi değerlendir.
 • 15.15 anlamı: Eski sevgilinle karşılaşacaksın. Duygularım çoktan bitti desen de kendini kandırıyor gibisin. Onu gördüğün zaman kalbin cız edecek. Eğer yeni bir ilişkin yoksa ve aynı hataların olmayacağını düşünüyorsan onu çok sevdiğini ve tekrardan birlikte olmak istediğini söyle.
 • 16.16 anlamı: Seni aldatıyor. Bunu kabullenmek zor olsa da sana hata yaptı ve seni aldatmaya başladı. Aldatma sadece başka birisiyle birlikte olmak değildir. Yalan söylemek dahi bir aldatma olarak kabul edilebilir.
 • 17.17 anlamı: Kendini sorgulayacaksın. Bugün derin düşüncelere gireceksin ve özellikle geçmişte yapmış olduğun hatalar aklına gelip kendini sorgulayacaksın. aynı hataları tekrardan yapmamak için bu düşünceler sana yardımcı olacak.
 • 18.18 anlamı: Seni yüzde yüz seviyor. Birçok kişi onun seni sevmediğini söyledi. Sen de ister istemez bunlardan etkileniyordun. Bugün olanlar sonrasında sen de onun seni sevdiğinden emin olacaksın.
 • 19.19 anlamı: Seni öpmek istiyor. Bir süredir beraber olduğunuz için sana daha fazla yaklaşmak istiyor. Bazen masum bir öpücük ilişkilerin bitmesine neden olabilir. Senden soğuma ihtimalini aklına getirerek bir süre daha seni öpmesine izin verme.
 • 20.20 anlamı: Seninle evlenmeyi düşünüyor. Yaşınız ilerlediğinden dolayı anne babasından ne zaman evleneceksin tarzında baskı görmeye başladı. Zaten seninle mutlu bir beraberliği olduğu için seninle evlenmeyi düşünüyor.
 • 21.21 anlamı: Seni düşünüyor. Hayatı sen olmadan önce aşırı derecede sıradandı. Yaşam ile alakalı hiçbir şey düşünmeden günleri geçiyordu. Birden hayatına sen girdin ve her şeyi değiştirdin. Artık günleri seni düşünmekle geçiyor.
 • 22.22 anlamı: Sana kahve ısmarlayacak. İlişkinizde olan şeyler oturup uzun bir şekilde konuşmanızı gerektiriyor. Saat ilerlemiş olsa da seninle kahve içip bir şeyler konuşmak istediğini söyleyebilir.
 • 23.23 anlamı: Sana deli gibi aşık. Hayatın tüm acımasızlıkları karşısına çıktı ve bu durum onun sana daha fazla bağlanmasını sağladı. Sen her olumsuzlukta onun yanında oldu. Bu da onun sana deli gibi aşık olmasını sağladı.
 • 00.00 anlamı: Seni rüyasında görüyor. Seni o kadar fazla düşündü ki artık rüyalarına girmeye bile başladın. Sabah ilk gözlerini açtığı zaman bile aklına sen geliyorsun. İnsan sürekli olarak neyi düşünürse rüyasında onu görür. Bu da onun seni çok düşündüğünü gösteriyor.

Ters saat anlamları

Saatlerin anlamı büyük oranda olumluydu ancak saatlerin tersinin anlamı pek olumlu değil. Bu yüzden birçoğumuz kesinlikle saatlerin tersini yakalamak istemeyiz. Eğer ters bir saate geldiyseniz büyük ihtimalle kötü bir anlam ile karşılaşacaksınız. Moralinizi elinizden geldiğince yüksek tutmaya çalışın.

01.10 anlamı: Seni hiç sevmiyor. Sen onun seni sevmesi için ne kadar mücadele edersen et ama maalesef o seni hiç sevmiyor. Bu gidişle seni sevecek gibi de durmuyor. Hayatını bir kişi için karartmamak için farklı kişiler ile hayatına devam etmeye çalış.
02.20 anlamı: Senden hoşlanmıyor. Sen sana sürekli olarak baktığı için onun senden hoşlandığını düşünüyordun ama o aslında bu bana neden bakıyor diye sana bakıyordu. Bundan rahatsız dahi oldu. Bu yüzden üzülerek senden hoşlanmadığını söyleyebiliriz.
03.30 anlamı: Sana aşık olmayacak. Sen sürekli onun sana aşık olması için onun sevdiği şeyleri yapmaya çalışıyorsun ama onun kalbinde başkası var. O da o kişiyi çok sevdiğinden dolayı sana aşık olmayacağını söyleyebiliriz.
04.40 anlamı: Seni sevdiği söylenemez. Birlikteliğinize güzel şeyler olacak siye başladı ama zaman içerisinde aradığı enerjiyi yakalayamadı. Zaman zaman farklı kişilere dahi yönelmeyi düşünüyor. Bu yüzden seni yeterince sevdiğini söyleyebiliriz.
05.50 anlamı: Senden hoşlanıyor. Çekingen olduğu için sana sevdiğini söyleyemese de senden hoşlandığı apaçık ortada. Eğer sen de ondan hoşlandığını belli edersen belki cesaretini toplayıp duygularını sana açabilir.
10.01 anlamı: Seninle evlenmek istiyor. Her an yanında olmanı istediği için seninle evlenmeye karar verdi. Mutlu bir aile olacağınıza inanıyorsan yapacağı evlilik teklifini kabul etmelisin.
12.21 anlamı: Seni sevmiyor. Sen onun hep seni çok sevdiğine inandın ama aslında doğru olan şey onun seni sevmediği. Bu duygular sende resmen bir inat haline gelmiş. Yaptığın bu inat güzel şeyleri kaçırmana neden oluyor.
13.31 anlamı: Seni umursamıyor. Sen her ne kadar acaba şimdi ne yapıyor, bana ihtiyacı var mı gibi düşüncelerde olsan da onun aklı başka şeylerde ve seni hiç umursamıyor. Karşına alıp kendisiyle bu durumu konuşmanda fayda var.
14.41 anlamı: Seninle gelecek planlıyor. İlişkiniz uzun ya da kısa olsa da çok güzel şeyleri birlikte yaşadınız. Bazen birlikte gülüp bazen de birlikte ağladınız. Bu yüzden hayatı boyunca senin gibi birisine ihtiyacı olduğunu düşünüyor ve planlarını bu yönde yapıyor.
15.51 anlamı: Eski sevgilinle barışacaksın. Ne sen onu ne de o seni unutamadı. Yapılan basit hatalar yüzünden birbirinizden uzaklaştınız. Yaptığınız hataların bilincine vardığınız için barışma ihtimaliniz var.
20.02 anlamı: Seninle evlenecek. Acaba benimle evlenir mi gibi düşünceleri bir kenara bırak çünkü onun da planları arasında seninle evlenmek var. Aşkınızı korumak için hayattaki olumsuzlukların sizi üzmesine izin vermeyin.
21.12 anlamı: Hep aklındasın. Yanında başları bile olsa söylenenleri zaman zaman duymadığı oluyor. İnsanın aklı başka yerdeyken bir şeye odaklanması gerçekten de zor. Hep aklında olman onun yanlışlar yapmasına neden olabilir. Sen de onu sürekli düşündüğünü söylersen bu onun rahatlamasını sağlayacaktır.
23.32 anlamı: Sana aşık. Gelip geçici duygular sanılarak başlanan bu ilişki onun sana aşık olmasını sağladı. Bu ilişki zedelenmeden devam ederse belki de ileride evlenirsiniz. Doğru kişi olduğunu düşünüyorsan ilişkinizi sürdürmek için mücadele et.

Saatlerin anlamı resimli anlatım

Yakalamış olduğu saate sosyal medya üzerinde paylaşmak isteyenleriniz için saatlerin anlamlarını resimli anlatımlı olarak ele almaya çalıştık. Birbirinden güzel resimlerin üzerine saatlerin sahip oldukları anlamları ekledik. Umarız duygularınızı anlatmanız için sizlere bu resimli anlatımlar yardımcı olur.

Saatlerin anlamı gerçek mi?

Her ne kadar insanlar çift gelen saatlere ve ilgili saatlerin terslerine çeşitli anlamlar yüklemiş olsa da bu saat anlamlarının gerçek olmadığı inancındayız. Bu yüzden saatlerin anlamı gerçek mi sorusunu soran kişilere hayır gerçek değil şeklinde yanıt veriyoruz. Biz olayı özellikle dinsel boyutta ele aldığımızdan dolayı sadece geleceği Allah’ın bileceğini söylemeye çalışmaktayız. Eğer bir saat yakaladıysanız ve bu anlamı gerçekleştiyse büyük ihtimalle bu bir rastlantı olacaktır. Elinizde kanıtlarınız varsa bunları bizlerle paylaşabilirsiniz. Saat anlamlarının hayatınızı negatif yönde etkilemesine izin vermeyin. Her zaman olumlu düşünceler içerisinde olun. Siz olumlu olduğunuz müddetçe hayatta her şey olumlu olacaktır.

Kaydet

Değerlendirme
Saatlerin anlamları
Paylaş

28 YORUMLAR

 1. saate baktım sevgilimle konuşuyodum çift saat yakaladım bi bakiyim dedim 23.23 ve kısa bi süre önce büyük olaylar oldu ve gerçekten benin durumumun kısaca özeti arkadaş ilk defa bu kadar gerçeğe yakın bi çift saat e denk geldim hala wtf?? diyorum

 2. Ben de saatlerin anlami var elimde soyle bir kanit var herdisari ciktigimda genelde tabi 15.15e denk geliyorum ve surekli hala sevdigim eski sevgilimi görüyorum

 3. Bakın kızlar sitenin kendisi de diyor inanmayın gerçek değil geleceği sadece allah bilir ha bakmak isteseniz eğlence için bakın ama inanmayın

 4. Ben açıkcası bu ve bunun gibi nice saat yorumlarına inanıyorum. Hep te oluyor. Mesela bu gün 09.09 a denk geldim. İyiki bu gün onunla çok uğraşma morali bozuk ve kırıcı olabilir. Ve kırıcı olduğunu ona söyleyince bunu yalanlar ve bu tamı tamına oldu olacaklar ama ben sabrediyorum.

 5. Bence de kesinlikle aşkın da olduğu gibi saat anlamı da yoktur yani yada şöyle söylüm aşk gibi saatlerin de anlamı yalan evet çoğu kez dedikleri çıktı mesela sana aşık ve seni deli gibi seviyor da çıktı o zmn neden bıraktı hem de hiç yere dediğim gibi aşk ve saat anlamı yoktur yalnızca heves vardır kaldırmayın kendinizi üzgünüm=(=(=(

 6. Saatlerin anlamları doğru. Ben de inanmıyordum ilk başta ama sevgilin senden ayrılacak anlamı cıktı ve 2 gün sonra sevgilim benden ayrıldı.

  • Sevgilinizli aranızda bir sorun olmadan böyle bir şey yaşadıysanız durumun üzücü olduğunu belirtmek isteriz. Bu tip durumlarda hayata küsmek yerine elinizden geldiğince mutluluğu başka kişilerle yakalamaya çalışın ki hayat daha güzel olsun. Hayatınızı renklendirmek sizin elinizde.

 7. Saatlerin anlamları hangi saatti yakaladıysam o saatin anlamında olan şey gerçeklesti. O yüzden yalan dahi olsa saat anlsmlarına inanıyorum.

 8. Bencede kesinlikle batıl inanç ben hep 22.22yi görüyorum hiç olmuyor. Bazılarının olduğu oldu ama 22.22 saat anlamı bir türlü olmadı.

 9. Ben bunlara pek inanmıyorum çünkü benim sevgilim falan yok.Sadece sınıf arkadaşım var ve onun yeri başka onun yeri başka.O da erkek arkadaşım başka bişey yok!Bana göre de bunlara pek inanmayın,benden size tavsiye(SHOLD,Tavsiye cümlesi)yani.

 10. Bu saatlere inanarak saat gelsin diye de beklemeyin ve hayatınızı bu saatlere göre de değiştirmeyin.İnsan tesadüf eseri karşılaşıyor.Şans eseri yani bir çeşit tesadüf.Mutlu olun ve hayata daima pozitif bakın.Sevdiğiniz birini gerçekten istiyorsanız dua edin.Bu bütün bu tür inançların en üstü.Sonuçta hayaller dualara emanet.Dualarımızın kabul olması dualarım ile inşallah.Sevgilerimi sunuyorum.☺

 11. Ben de inanmıyodum fakat ta ki bugune kadar bugun kız arkadasım bir nevi bana sevdiğini söyledi. az önce yarım sattir telefonu elıme almamstm saatten felan haberim yoktu bi bakıym kaç olms acaba dedm 03.03ü yakaladım. ve anlamı da sana aşık olmaya başladı. Artık ne kadar inanmasam desem de bir gerçeklik payı var bence

 12. Benimde inandığım söylenemez ama ne zaman saatleri yakalasam anlamı çıkıyor. 16:16yı yakaladığımda aldattığı çıkıyor ya ben piskolojik olarak böyle düşündüğüm için başıma geliyor ne düşünürsen o gelir başa sonuçta ama ne zaman yakalasam gerçekten çıkıyor.

  • Ebrar Hanım sayfamızda da her zaman kötü bir saat yakalansa bile kendinizi pozitif düşünceler ile yönlendirmeniz gerektiğini belirttik. Sürekli olarak negatif şeyleri düşünmeniz olumsuz şeylerin olmasına neden olur. Bu yüzden elinizden geldiğince her zaman pozitif düşünceler içerisinde olun. Kötü bir çift saat yakalasanız bile bu sayede emin olun hayatınızda olumsuz bir şey olmayacaktır.

  • Bunlar aslında birer batıl inançtır ancak insan hayatını renklendirmek için bazen tuhaf şeylere anlam yükleyebiliyor. Çift saat anlamları da bunlardan birisidir. Hayatınızın akışını saat anlamlarına göre değiştirmeyin ve rutin yaşamınızı sürmeye devam edin.

 13. Bencede çok saçma geliyor ama insansız iste bi umut bakıyoruz. Doğru olmadığını bildiğimiz halde bakiyoruz. Bakmaya da kesinlikle devam edeceğiz. İnsan hayatına saat anlamları gibi şeyleri sokarak mutlu oluyor gerçekten de. Saatlerin anlamı bu yüzden bence pozitif anlamda gelişmemizi sağlıyor.

 14. Iyi yapmissiniz boyle saatler yaparak ama insanin sadece ALLAH C.C inanmasi gerek hem bunlarda batil inanc inanmayin tesekkurler sizede iyi okumalar

  • söylediğinizi anlıyorum ama biz zaten inandığımızdan değil eğlencesine bakıyoruz zaten allah tan başka geleceği bilen yoktur…

 15. Bazıları çok olumlu pozitif bazıları çok olumsuz negatif anlamadım ben ama yinede iyi bana hep 21.21 ve 00.00 görüyorum inş doğrudur bunlar hazırlayanlara teşkür ededim?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here