Saatlerin anlamı
Saatlerin anlamı

Saatlerin anlamı zaman içerisinde saatlere çeşitli anlamların yüklenmesiyle ortaya çıktı. Peki, çift saatlerin anlamı nedir biliyor musunuz? Burada sizlere saat anlamları ve ters saatlerin anlamı hakkında bilgi vereceğimiz gibi bunların doğru olup olmadığını sorgulayacağız. Saat anlamları neye göre belirleniyor öğreneceğiz.

Hayat bize her gün yeni şeyler sunmaktadır. Kimisi bizi mutlu ederken kimisi üzülmemize neden olabiliyor. Hayatı akışına bırakmak yerine bazı şeyleri önceden bilmek isteyen kişiler için saatlerin anlamı ayrı bir öneme sahiptir.

Saatlere bu tarz anlamların yüklenmesiyle ortaya çıkan durum saat falı olarak da isimlendiriliyor. Herkes ilerleyen günlerde kendisini nelerin beklediğini merak eder. Sizler de sizleri nelerin beklediğini merak ediyorsanız uzunca saatlerin anlamı hakkında verdiğimiz bilgilere göz atabilirsiniz.

Çift saatlerin anlamları olduğu gibi ters saatlerin anlamı da var. Bu makalede sizlere ayrıca ters saat anlamları hakkında da bilgi vereceğiz.

Sizlerin de bildiğiniz gibi bir gün 24 saatten ibarettir. Bu 24 saat içerisinde toplamda 24 çift saat, 13 tanede ters saat vardır. Saatlerin anlamı gerçek mi bilinmez lakin her şeye rağmen yakaladığınız saatin ne anlama geldiğini öğrenin.

Aynı Gelen Çift Saatlerin Anlamı

2020 saatlerin anlamları hakkında bilgi almadan önce çift saatin ne olduğunu öğrenelim. 01.01, 02.02, 03.03, 04.04, 05.05, 06.06, 07.07, 08.08, 09.09, 10.10, 11.11, 12.12, 13.13, 14.14, 15.15, 16.16, 17.17, 18.18, 19.19, 20.20, 21.21, 22.22, 23.23, 00.00 saatleri çift saatlerdir. Bu saatlerin anlamları da aşağıdaki gibidir.

 • 01:01 saat anlamı: Seni çok seviyor
 • 02:02 saat anlamı: Senden hoşlanıyor
 • 03:03 saat anlamı: Sana aşık olmaya başladı
 • 04:04 saat anlamı: Kalbinin kapıları sana açıldı
 • 05:05 saat anlamı: Senden nefret ediyor
 • 06:06 saat anlamı: Günün kötü geçecek
 • 07:07 saat anlamı: Seni sevmeye başlayacak
 • 08:08 saat anlamı: Güzel bir gün geçireceksin
 • 09:09 saat anlamı: Bugün bir üzüntü yaşayacaksın
 • 10:10 saat anlamı: Senden ayrılmayı düşünüyor
 • 11:11 saat anlamı: Sana sürpriz yapacak
 • 12:12 saat anlamı: Seni bir çocuğu sever gibi sevecek
 • 13:13 saat anlamı: Seni kıskanıyor
 • 14:14 saat anlamı: Sana çıkma teklif edecek
 • 15:15 saat anlamı: Eski sevgilinle karşılaşacaksın
 • 16:16 saat anlamı: Seni aldatıyor olabilir
 • 17:17 saat anlamı: Eski günler aklına gelecek
 • 18:18 saat anlamı: Seni sevdiğine emin olacaksın
 • 19:19 saat anlamı: Uyumunuz artacak
 • 20:20 saat anlamı: Seninle evlenmeyi düşünüyor
 • 21:21 saat anlamı: Seni düşünüyor
 • 22:22 saat anlamı: Sana kahve ısmarlayacak
 • 23:23 saat anlamı: Sana deli gibi aşık
 • 00:00 saat anlamı: Seni rüyasında görüyor

#Yukarıda kısaca çift saatlerin anlamları ele alındı. Bu saatlerin anlamları şimdi daha detaylı olarak inceleyelim.

01:01 Saat Anlamı (Seviliyorsun)

01.01 saat anlamı

Seni çok seviyor anlamına gelir. Hayatınızda aşk varsa sevgiliniz sizi çok seviyor. Aşkın unutulmaya yüz tuttuğu bu günlerde gerçek seveni bulmak çok zor. Bu yüzden seni sevenin değerini bil ve aşkı doyasıya yaşa.

01.01 saat anlamı hayatındaki kişinin aşkından şüphe edenlerin aklındaki soru işaretlerini kaldırmaktadır. Siz onu seviyorsunuz ancak onun sizi sevip sevmediğini bilmiyorsanız bu çift saat sizin için bir işaret olabilir. Eğer sevgilinizin sizi sevmediğini düşünüyorsanız aşık olduğum kişi beni sevmiyor ne yapabilirim makalesinden yardım alabilirsiniz.

02:02 Saat Anlamı (Senden Hoşlanıyor)

02.02 saat anlamı

Uzun zamandan beri uzaktan bakışıyordunuz. Sen ondan hoşlandığını kabul ettin ancak onun senden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyordun. 02.02 saati denk geldiyse bu onun da senden hoşlandığını göstermektedir.

İkinizde biraz çekingensiniz. Bu yüzden uzun zamandan beri ikinizde ilk adımı atan kişi olamadınız. Onu uzaktan sevmek yerine ilk adımı atan sen ol. Onunla konuşman büyük bir aşkın başlamasını sağlayacaktır.

03:03 Saat Anlamı – Aşkı Hissetmeye Başladı

İlk başlarda sana aşık olmadığını düşünse de sana aşık olmaya başladığını hissediyor. Çıkmaya başladığınız ilk günlerde bunun gelip geçici bir şey olduğuna inanıyordu. Zaman ilerledikte seni sevmeye başladığını hissetti. Bu onu biraz korkutsa da aşkınızın uzun süreceğini söyleyebiliriz.

04:04 Saat Anlamı – Kalbinin Kapıları Sana Açıldı

Sana kalbinin tüm kapılarını açtı. Daha önceden kurduğu birlikteliklerde büyük acılar yaşadı. Yaşadığı acılardan dolayı seni sevmekten korkuyordu. Senin de onu sevdiğini görünce kalbinin tüm kapılarını sana açtı. Sen böylesine çok seven birinin kıymetini bilmelisin. Aynı acıları yaşamaması için samimi duygularla aşk yaşamanı tavsiye ederiz.

05.05 Saat Anlamı

Üzgünüz ama senden nefret etmeye başladı. Seni gerçekten çok seviyordu. Yaptığın hataları bir türlü sonlandırmaman sevginin bitip nefrete dönüşmesine neden oldu. Eğer bu sevgiyi sonlandırmak istemiyorsan kendine biran önce çeki düzen ver. Bu sayede kalbini tekrardan kazanabilirsin.

06:06 Saat Anlamı

Kötü bir gün geçirme ihtimalin yüksek. Üzülmene neden olacak durumlardan uzak durmaya çalış. Yapacağın basit bir hata gün boyu üzülmene neden olabilir.

07:07 Saat Anlamı

Çok karamsardı ancak artık seni sevmeye başladı. Ona sevgini sürekli olarak göstermen kesinlikle meyvesini verdi. Senin de aklında onun seni sevmediğine dair düşünceler vardır. Artık bu karamsar düşünceleri bir kenara bırak. Sana olan sevgisini arttırmak için elinden gelen mücadeleyi göster.

08:08 Saat Anlamı

Alacağın haberler ve yaşacakların gününün güzel geçmesini sağlayacak. Bugün elinden geldiğince pozitif olmaya çalış. Bu çift saat senin mutlu olmandan yana enerji veriyor. Uzun zamandan beri umutla beklediğin bir şey varsa bu olumlu bir şekilde sonuçlanabilir. Yaşayacağın mutluluk uzun süre mutlu olmanı sağlayacak.

09:09 Saat Anlamı

Yapacağın hatalar gününün üzücü geçmesine neden olacak. Hatta yapacağın hatanın boyutuna göre uzun süre üzüntü de yaşayabilirsiniz. Hata yapmaman için bu çift saat bir işaret olabilir. Gün boyu temkinli olmanda fayda var.

10:10 Saat Anlamı

Sen her şeyin yolunda gittiğini düşünsen de o senden ayrılmayı düşünüyor. Uzun zamandan beri birlikte olsanız da hayatının insanı olmadığına karar verdi. Bunu tersine çeviremeyecek olursan yakın zamanda senden ayrılmak istediği gerçeğiyle yüzleşebilirsin.

11:11 Saat Anlamı

Sürprizlerden hoşlandığını biliyor. Seni daha mutlu etmek için uzun zamandan beri sevdiğin şeyleri listeliyordu. Sevdiğin şeyleri içinde bulunduran bir sürpriz yaparak çok sevinmeni sağlayacak. Mutluluğuna mutluluk katmak isteyen böylesine güzel bir kişi hayatında olduğu için bunun değerini bilmelisin.

12:12 Saat Anlamı

Bugüne kadar seni çok sevdiğini söyleyen insanlarla karşılaştın. Birçoğunun sevgisinin yalan olduğunu gördün. Bu çift saat anlamı hayatına renk katacak. Çünkü hayatında olan kişi seni kalbinin tüm derinlikleriyle seviyor. Bir annenin çocuğunu sevmesi kadar naif bir sevgi olduğunu söyleyebiliriz.

13:13 Saat Anlamı

Umursamaz tavırların onun seni kıskanmasına neden oldu. Onun seni kıskanması hoşuna gidiyor olabilir. Fakat bu kıskançlık bir süre sonra sana sert çıkışmasına neden olacak. Belki de aşkın son bulmasına neden olacak kavgaları bu kıskançlıktan dolayı yaşabilirsin.

14:14 Saat Anlamı

Sert bir mizacın olsa da cesaretini topladı. Aşkını haykırmak için yakın zamanda sana çıkma teklif edecek. Uzun zamandan beri gülüşünü uzaktan izliyordu. Elbette sende bunun farkındaydın. Sen de ona karşı boş olmadığın için ne zamandan beri sana çıkma teklif edeceğini düşünüyordun. Ona karşı sert olduğun için sana yaklaşamıyordu ancak cesaretini topladı. Büyük bir aşka yelken açmak için hazırlıklı olmalısın.

15:15 Saat Anlamı

Hayatına tam yeni birisini sokmuşken bugün eski sevgilinle karşılaşacaksın. Sen onu çok sevmene rağmen o senden ayrılmak istemişti. Bu aşkın acısını uzun zamandan beri yaşamıştın. Tekrardan karşılaşmanız kalbindeki aşkın alevlenmesine neden olabilir. Hata yapmamak için seni daha önceden üzen birisinden uzak dur. Seni gerçekten seven kişilerle birlikte olmaya çalış. Eğer ona inanıyorsan tekrardan çıkmak istediğini söyleyebilirsin.

16:16 Saat Anlamı

Söylediği yalanlarla seni aldatıyor olabilir. Ona çok fazla güvenmeyi bir kenara bırakmalısın. İlişkinizde önemli olan şeyleri senin kadar önemsemiyor. Bu yüzden yalanların arkasına sığınarak seni aldatıyor. Bir süre onu gözlemlemen daha doğru olacaktır.

17:17 Saat Anlamı

Bazı şeyler aklına gelecek ve derin düşüncelere dalacaksın. Düşüncelerinin büyük kısmı kendini sorgulamana neden olacak. Özellikle geçmiş yıllarda yaptığın hatalar “ben bunu nasıl yaptım” düşüncesine kapılmana neden olacak. Geçmişin seni yönetmesine izin verme. Önüne bak ve geleceğini planla.

18:18 Saat Anlamı

İnsanların, onun seni sevmediğini söylemesini kafanın karışmasına neden oluyordu. Bugün yaşayacağınız şeyler sonrasında onun seni %100 sevdiğine emin olacaksın. Bazı insanlar duygularını açığa vurmakta zorlanır. Bu tarz olumsuz düşünceler bundan kaynaklanıyordu. Artık duygularını daha iyi gösterecek ve sevildiğini daha iyi hissedeceksin.

19:19 Saat Anlamı (Uyumunuz Artacak)

19.19 saat anlamı

Normalde birbirinizle olan uyumunuz çok iyi. İnsanların sizin için bir elmanın iki yarısı dediğini biliyoruz. Buna rağmen bu çift saat uyumunuzun daha da artacağını gösteriyor.

Bugüne kadar birçok şeye önyargılı olarak yaklaştığınız için sizi mutlu etmeyeceğini düşünerek bazı şeylerden uzak duruyordunuz. Bu durum hayatınızdaki kişiyle bazı şeyleri birlikte yapmanıza mani oluyordu.

Tüm ön yargılarınızı bir kenara bırakın ve ön yargı nedeniyle uzak durduğunuz şeylere yaklaşın.  Aslında daha uyumlu olabileceğinizi bu sayede göreceksiniz. Size destek olması adına uyumlu çift nasıl olunur makalesini de inceleyin.

20:20 Saat Anlamı

Seninle evlenmeyi düşünüyor. Yaşınız ilerlediğinden dolayı anne babasından ne zaman evleneceksin tarzında baskı görmeye başladı. Zaten seninle mutlu bir beraberliği olduğu için seninle evlenmeyi düşünüyor.

21:21 Saat Anlamı

Seni düşünüyor. Hayatı sen olmadan önce aşırı derecede sıradandı. Yaşam ile alakalı hiçbir şey düşünmeden günleri geçiyordu. Birden hayatına sen girdin ve her şeyi değiştirdin. Artık günleri seni düşünmekle geçiyor.

22:22 Saat Anlamı

Sana kahve ısmarlayacak. İlişkinizde olan şeyler oturup uzun bir şekilde konuşmanızı gerektiriyor. Saat ilerlemiş olsa da seninle kahve içip bir şeyler konuşmak istediğini söyleyebilir.

23:23 Saat Anlamı

Sana deli gibi aşık. Hayatın tüm acımasızlıkları karşısına çıktı ve bu durum onun sana daha fazla bağlanmasını sağladı. Sen her olumsuzlukta onun yanında oldu. Bu da onun sana deli gibi aşık olmasını sağladı.

00:00 Saat Anlamı

Seni rüyasında görüyor. Seni o kadar fazla düşündü ki artık rüyalarına girmeye bile başladın. Sabah ilk gözlerini açtığı zaman bile aklına sen geliyorsun. İnsan sürekli olarak neyi düşünürse rüyasında onu görür. Bu da onun seni çok düşündüğünü gösteriyor.

Ters Saatlerin Anlamları

Saatlerin anlamı büyük oranda olumluydu ancak saatlerin tersinin anlamı pek olumlu değil. Bu yüzden birçoğumuz kesinlikle saatlerin tersini yakalamak istemeyiz. Eğer ters bir saate geldiyseniz büyük ihtimalle kötü bir anlam ile karşılaşacaksınız. Moralinizi elinizden geldiğince yüksek tutmaya çalışın.

#01.10 anlamı: Seni hiç sevmiyor. Sen onun seni sevmesi için ne kadar mücadele edersen et ama maalesef o seni hiç sevmiyor. Bu gidişle seni sevecek gibi de durmuyor. Hayatını bir kişi için karartmamak için farklı kişiler ile hayatına devam etmeye çalış.

#02.20 anlamı: Senden hoşlanmıyor. Sen sana sürekli olarak baktığı için onun senden hoşlandığını düşünüyordun ama o aslında bu bana neden bakıyor diye sana bakıyordu. Bundan rahatsız dahi oldu. Bu yüzden üzülerek senden hoşlanmadığını söyleyebiliriz.

#03.30 anlamı: Sana aşık olmayacak. Sen sürekli onun sana aşık olması için onun sevdiği şeyleri yapmaya çalışıyorsun ama onun kalbinde başkası var. O da o kişiyi çok sevdiğinden dolayı sana aşık olmayacağını söyleyebiliriz.

#04.40 anlamı: Seni sevdiği söylenemez. Birlikteliğinize güzel şeyler olacak siye başladı ama zaman içerisinde aradığı enerjiyi yakalayamadı. Zaman zaman farklı kişilere dahi yönelmeyi düşünüyor. Bu yüzden seni yeterince sevdiğini söyleyebiliriz.

#05.50 anlamı: Senden hoşlanıyor. Çekingen olduğu için sana sevdiğini söyleyemese de senden hoşlandığı apaçık ortada. Eğer sen de ondan hoşlandığını belli edersen belki cesaretini toplayıp duygularını sana açabilir.

#10.01 anlamı: Seninle evlenmek istiyor. Her an yanında olmanı istediği için seninle evlenmeye karar verdi. Mutlu bir aile olacağınıza inanıyorsan yapacağı evlilik teklifini kabul etmelisin.

#12.21 anlamı: Seni sevmiyor. Sen onun hep seni çok sevdiğine inandın ama aslında doğru olan şey onun seni sevmediği. Bu duygular sende resmen bir inat haline gelmiş. Yaptığın bu inat güzel şeyleri kaçırmana neden oluyor.

#13.31 anlamı: Seni umursamıyor. Sen her ne kadar acaba şimdi ne yapıyor, bana ihtiyacı var mı gibi düşüncelerde olsan da onun aklı başka şeylerde ve seni hiç umursamıyor. Karşına alıp kendisiyle bu durumu konuşmanda fayda var.

#14.41 anlamı: Seninle gelecek planlıyor. İlişkiniz uzun ya da kısa olsa da çok güzel şeyleri birlikte yaşadınız. Bazen birlikte gülüp bazen de birlikte ağladınız. Bu yüzden hayatı boyunca senin gibi birisine ihtiyacı olduğunu düşünüyor ve planlarını bu yönde yapıyor.

#15.51 anlamı: Eski sevgilinle barışacaksın. Ne sen onu ne de o seni unutamadı. Yapılan basit hatalar yüzünden birbirinizden uzaklaştınız. Yaptığınız hataların bilincine vardığınız için barışma ihtimaliniz var.

#20.02 anlamı: Seninle evlenecek. Acaba benimle evlenir mi gibi düşünceleri bir kenara bırak çünkü onun da planları arasında seninle evlenmek var. Aşkınızı korumak için hayattaki olumsuzlukların sizi üzmesine izin vermeyin.

#21.12 anlamı: Hep aklındasın. Yanında başları bile olsa söylenenleri zaman zaman duymadığı oluyor. İnsanın aklı başka yerdeyken bir şeye odaklanması gerçekten de zor. Hep aklında olman onun yanlışlar yapmasına neden olabilir. Sen de onu sürekli düşündüğünü söylersen bu onun rahatlamasını sağlayacaktır.

#23.32 anlamı: Sana aşık. Gelip geçici duygular sanılarak başlanan bu ilişki onun sana aşık olmasını sağladı. Bu ilişki zedelenmeden devam ederse belki de ileride evlenirsiniz. Doğru kişi olduğunu düşünüyorsan ilişkinizi sürdürmek için mücadele et.

Saat Anlamları Ne Kadar Doğru?

Her ne kadar insanlar çift gelen saatlere ve ilgili saatlerin terslerine çeşitli anlamlar yüklemiş olsa da bu saat anlamlarının gerçek olmadığı inancındayız. Bu yüzden saatlerin anlamı gerçek mi sorusunu soran kişilere hayır gerçek değil şeklinde yanıt veriyoruz. Biz olayı özellikle dinsel boyutta ele aldığımızdan dolayı sadece geleceği Allah’ın bileceğini söylemeye çalışmaktayız.

Eğer bir saat yakaladıysanız ve bu anlamı gerçekleştiyse büyük ihtimalle bu bir rastlantı olacaktır. Elinizde kanıtlarınız varsa bunları bizlerle paylaşabilirsiniz. Saat anlamlarının hayatınızı negatif yönde etkilemesine izin vermeyin. Her zaman olumlu düşünceler içerisinde olun. Siz olumlu olduğunuz müddetçe hayatta her şey olumlu olacaktır. Saat anlamları makalesini sevdiyseniz kan grubuna göre kişilik özellikleri sayfasını da incelemenizi tavsiye ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here