2019 Saat anlamları, çift gelen saatlere çeşitli anlamlar verilmesiyle ortaya çıkmış bir kavramdır. Çift saatlerin anlamı olduğu gibi ters saatlerin de anlamları vardır. Hem çift hem de ters saatlerle karşılaştıysanız hayatın size süprizleri olabilir.

Saat anlamları kavramıyla ilk defa karşılaşanlarınız olabilir. Bu yüzden ilk olarak çift saat nedir konusuna değinmek istiyorum. 01.01 02.02 03.03 04.04 05.05 06.06 07.07 08.08 9.09 10.10 11.11 12.12 13.13 14.14 15.15 16.16 17.17 18.18 19.19 20.20 21.21 22.22 23.23 00.00 gibi saatlere çift saat denilmektedir. Bu saatler genelde dijital saatlerde yakalanır. Ancak analog saatler de bizlere saat anlamı hakkında bilgi verebilir.

Saate bakıldığı zaman bu saatlerden herhangi birisi ile karşılaşırsanız, bu saatlerin bir anlamı olduğunu aklınıza getirin. Saatlerin anlamları her yıl değişikliğe uğramaktadır. Bu yüzden her yeni yılda sizlere en güncel saatler ve anlamları ile alakalı bilgiler aktarılmaya devam edilecek. Bu saatlerin aşk hayatınızın şekillenmesine yardımcı olacağını düşünüyoruz.

##BU YAZIDA OKUYACAKLARINIZ##
>> Saat Anlamları
>> Ters saat anlamları
>> Saatlerin anlamı resimli anlatım
>> Saatlerin anlamı gerçek mi?

Saat Anlamları

Çift gelen saatlerin taşımış olduğu anlamlar insanların karşılaşmış oldukları yoğun durumlara göre hazırlanmıştır. Bu saatleri yakalayan birçok kişi saatte yer alan durumların gerçekleştiğini söylüyor. Belki sizin de görmüş olduğunu çift saat hayatınızın nasıl ilerleyeceği ile alakalı bir işarettir.

 • 01.01 anlamı: Seni çok seviyor anlamını taşıyan bu saat hayatınızda güzel bir aşkın olduğunu göstermektedir. Bu devirde seven insanı bulmak gerçekten de çok zor. Hazır hayatınıza sizi çok seven birisi dahil olmuşken bu kişiyi önemseyin ve ona değer verin. Bu sayede bu sevginin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.
 • 02.02 anlamı: Senden hoşlanıyor anlamına gelen bu saat, ilişkiniz için adım atma vaktinizin geldiğini göstermektedir. Senden hoşlanmaya başlamış olması yakında bunu sana açıklayacağını gösteriyor. Korkularını yenmek için sen de ondan hoşlandığını ona göstermeye çalış.
 • 03.03 anlamı: Sana aşık olmaya başladı. Gelip geçici duygular ile başladığı bu ilişki gerçek bir aşka doğru ilerlemeye devam ediyor. Sana aşık olacağı aklından geçmiyordu ama hayatınızda olan şeyler sana aşık olmasını sağladı.
 • 04.04 anlamı: Seni çok seviyor. Daha önceden kalbini kıranlar olduğu için bu ilişkide temkinli davranıyordu. Senin ona say duygular ile yaklaştığını görünce tüm karamsarlıkları başından atarak seni çok sevmeye başladı. Sen de onu sev ki bir daha kalbinin kapılarını açtığından dolayı acı çekmesin.
 • 05.05 anlamı: Senden nefret ediyor. Seni mutlu etmek için çok uğraştı ama sen bunun değerini bilemedin. Umursamaz takılman, nasıl olsa beni seviyor diye davranman, onunla vakit geçirmemek için sürekli kaçman onun senden nefret etmesine neden oldu.
 • 06.06 anlamı: Kötü bir gün yaşayacaksın. Bu saati yakaladıysan bu senin için bir uyarı anlamı taşıyor olabilir. Bugünün kötü geçmesine neden olacak türden şeyler hayatında olabilir. Yıpranmamak ve dimdik ayakta durabilmek adına temkinli davranmanda fayda var.
 • 07.07 anlamı: Seni sevmeye başladı. Sen onu çok sevdiğin için seninle birlikte olmayı kabul etmişti. Zaman içerisinde duygularının büyüsü onun aklını başından aldı ve seni sevmeye başladı.
 • 08.08 anlamı: Günün çok güzel geçecek. Bugün olan olaylar mutlu olmanı sağlayacak. Böylesine mutlu olacağın zamanlar çok uzun aralıklarla karşına çıkabilir. Bu yüzden mutluluğun tadını çıkarmaya bak. Mutluluğunu paylaşırsan daha fazla mutlu olursun. Bu yüzden mutluluğunu paylaşmaktan sakın çekinme.
 • 09.09 anlamı: Üzücü bir gün olacak. Gün normal başlasa da gün içerisinde bazı üzücü olaylar olabilir. Hiçbir şeyin seni üzmesine izin verme. Eğer yaptığın hatalardan dolayı bir üzüntü yaşarsan kendini sorgula ve hataları ortadan kaldırmak için mücadele et.
 • 10.10 anlamı: Senden ayrılmayı düşünüyor. Her şey güzel başlamıştı. İlk başlarda onunla çok iyi anlaşıyordunuz ama farklı kişiliklerde olduğunuzu anladınız. Bu da bir süre sonra sevginin bitmesine neden oldu. Hayatına yön vermek için senden ayrılmayı istiyor.
 • 11.11 anlamı: Sana sürpriz yapacak. Sevdiğin her şeyi bir liste haline getirdi. Bu yüzden sana yapacağı sürprizi çok seveceksin. Bu sürpriz maddi bir değer taşımasa da manevi değerinin çok olacağını düşünüyoruz.
 • 12.12 anlamı: Seni kalpten seviyor. Herkes seni çok sevdiğini söyleyebilir ama asıl önemli olan şey kalpten sevilmektir. Anne baba nasıl çocuğunu en derin duygularla kalpten seviyorsa aynı o da seni kalpten seviyor.
 • 13.13 anlamı: Seni kıskanıyor. Bazen sorumsuz davranıyorsun ve bu durum onun seni kıskanmasına neden oluyor. Bir kişinin seni kıskanmasından mutluluk duyabilirsin ancak bu kıskançlık zaman içerisinde kavgalara dönüşebilir ve çok üzülebilirsin.
 • 14.14 anlamı: Sana çıkma teklif edecek. Utangaçlığı sadece sana uzaktan bakmasına neden oluyordu. Senin gülüşünü daha yakından görmek ve güzel sözlerinle mutlu olmak istediği için sana çıkma teklif edecek. Sen de mutlu olacağınıza inanıyorsan yapılan bu teklifi değerlendir.
 • 15.15 anlamı: Eski sevgilinle karşılaşacaksın. Duygularım çoktan bitti desen de kendini kandırıyor gibisin. Onu gördüğün zaman kalbin cız edecek. Eğer yeni bir ilişkin yoksa ve aynı hataların olmayacağını düşünüyorsan onu çok sevdiğini ve tekrardan birlikte olmak istediğini söyle.
 • 16.16 anlamı: Seni aldatıyor. Bunu kabullenmek zor olsa da sana hata yaptı ve seni aldatmaya başladı. Aldatma sadece başka birisiyle birlikte olmak değildir. Yalan söylemek dahi bir aldatma olarak kabul edilebilir.
 • 17.17 anlamı: Kendini sorgulayacaksın. Bugün derin düşüncelere gireceksin ve özellikle geçmişte yapmış olduğun hatalar aklına gelip kendini sorgulayacaksın. aynı hataları tekrardan yapmamak için bu düşünceler sana yardımcı olacak.
 • 18.18 anlamı: Seni yüzde yüz seviyor. Birçok kişi onun seni sevmediğini söyledi. Sen de ister istemez bunlardan etkileniyordun. Bugün olanlar sonrasında sen de onun seni sevdiğinden emin olacaksın.
 • 19.19 anlamı: Seni öpmek istiyor. Bir süredir beraber olduğunuz için sana daha fazla yaklaşmak istiyor. Bazen masum bir öpücük ilişkilerin bitmesine neden olabilir. Senden soğuma ihtimalini aklına getirerek bir süre daha seni öpmesine izin verme.
 • 20.20 anlamı: Seninle evlenmeyi düşünüyor. Yaşınız ilerlediğinden dolayı anne babasından ne zaman evleneceksin tarzında baskı görmeye başladı. Zaten seninle mutlu bir beraberliği olduğu için seninle evlenmeyi düşünüyor.
 • 21.21 anlamı: Seni düşünüyor. Hayatı sen olmadan önce aşırı derecede sıradandı. Yaşam ile alakalı hiçbir şey düşünmeden günleri geçiyordu. Birden hayatına sen girdin ve her şeyi değiştirdin. Artık günleri seni düşünmekle geçiyor.
 • 22.22 anlamı: Sana kahve ısmarlayacak. İlişkinizde olan şeyler oturup uzun bir şekilde konuşmanızı gerektiriyor. Saat ilerlemiş olsa da seninle kahve içip bir şeyler konuşmak istediğini söyleyebilir.
 • 23.23 anlamı: Sana deli gibi aşık. Hayatın tüm acımasızlıkları karşısına çıktı ve bu durum onun sana daha fazla bağlanmasını sağladı. Sen her olumsuzlukta onun yanında oldu. Bu da onun sana deli gibi aşık olmasını sağladı.
 • 00.00 anlamı: Seni rüyasında görüyor. Seni o kadar fazla düşündü ki artık rüyalarına girmeye bile başladın. Sabah ilk gözlerini açtığı zaman bile aklına sen geliyorsun. İnsan sürekli olarak neyi düşünürse rüyasında onu görür. Bu da onun seni çok düşündüğünü gösteriyor.

Ters Saat Anlamları

Saatlerin anlamı büyük oranda olumluydu ancak saatlerin tersinin anlamı pek olumlu değil. Bu yüzden birçoğumuz kesinlikle saatlerin tersini yakalamak istemeyiz. Eğer ters bir saate geldiyseniz büyük ihtimalle kötü bir anlam ile karşılaşacaksınız. Moralinizi elinizden geldiğince yüksek tutmaya çalışın.

01.10 anlamı: Seni hiç sevmiyor. Sen onun seni sevmesi için ne kadar mücadele edersen et ama maalesef o seni hiç sevmiyor. Bu gidişle seni sevecek gibi de durmuyor. Hayatını bir kişi için karartmamak için farklı kişiler ile hayatına devam etmeye çalış.

02.20 anlamı: Senden hoşlanmıyor. Sen sana sürekli olarak baktığı için onun senden hoşlandığını düşünüyordun ama o aslında bu bana neden bakıyor diye sana bakıyordu. Bundan rahatsız dahi oldu. Bu yüzden üzülerek senden hoşlanmadığını söyleyebiliriz.

03.30 anlamı: Sana aşık olmayacak. Sen sürekli onun sana aşık olması için onun sevdiği şeyleri yapmaya çalışıyorsun ama onun kalbinde başkası var. O da o kişiyi çok sevdiğinden dolayı sana aşık olmayacağını söyleyebiliriz.

04.40 anlamı: Seni sevdiği söylenemez. Birlikteliğinize güzel şeyler olacak siye başladı ama zaman içerisinde aradığı enerjiyi yakalayamadı. Zaman zaman farklı kişilere dahi yönelmeyi düşünüyor. Bu yüzden seni yeterince sevdiğini söyleyebiliriz.

05.50 anlamı: Senden hoşlanıyor. Çekingen olduğu için sana sevdiğini söyleyemese de senden hoşlandığı apaçık ortada. Eğer sen de ondan hoşlandığını belli edersen belki cesaretini toplayıp duygularını sana açabilir.

10.01 anlamı: Seninle evlenmek istiyor. Her an yanında olmanı istediği için seninle evlenmeye karar verdi. Mutlu bir aile olacağınıza inanıyorsan yapacağı evlilik teklifini kabul etmelisin.

12.21 anlamı: Seni sevmiyor. Sen onun hep seni çok sevdiğine inandın ama aslında doğru olan şey onun seni sevmediği. Bu duygular sende resmen bir inat haline gelmiş. Yaptığın bu inat güzel şeyleri kaçırmana neden oluyor.

13.31 anlamı: Seni umursamıyor. Sen her ne kadar acaba şimdi ne yapıyor, bana ihtiyacı var mı gibi düşüncelerde olsan da onun aklı başka şeylerde ve seni hiç umursamıyor. Karşına alıp kendisiyle bu durumu konuşmanda fayda var.

14.41 anlamı: Seninle gelecek planlıyor. İlişkiniz uzun ya da kısa olsa da çok güzel şeyleri birlikte yaşadınız. Bazen birlikte gülüp bazen de birlikte ağladınız. Bu yüzden hayatı boyunca senin gibi birisine ihtiyacı olduğunu düşünüyor ve planlarını bu yönde yapıyor.

15.51 anlamı: Eski sevgilinle barışacaksın. Ne sen onu ne de o seni unutamadı. Yapılan basit hatalar yüzünden birbirinizden uzaklaştınız. Yaptığınız hataların bilincine vardığınız için barışma ihtimaliniz var.

20.02 anlamı: Seninle evlenecek. Acaba benimle evlenir mi gibi düşünceleri bir kenara bırak çünkü onun da planları arasında seninle evlenmek var. Aşkınızı korumak için hayattaki olumsuzlukların sizi üzmesine izin vermeyin.

21.12 anlamı: Hep aklındasın. Yanında başları bile olsa söylenenleri zaman zaman duymadığı oluyor. İnsanın aklı başka yerdeyken bir şeye odaklanması gerçekten de zor. Hep aklında olman onun yanlışlar yapmasına neden olabilir. Sen de onu sürekli düşündüğünü söylersen bu onun rahatlamasını sağlayacaktır.

23.32 anlamı: Sana aşık. Gelip geçici duygular sanılarak başlanan bu ilişki onun sana aşık olmasını sağladı. Bu ilişki zedelenmeden devam ederse belki de ileride evlenirsiniz. Doğru kişi olduğunu düşünüyorsan ilişkinizi sürdürmek için mücadele et.

Saatlerin Anlamı Resimli Anlatım

Yakalamış olduğu saate sosyal medya üzerinde paylaşmak isteyenleriniz için saatlerin anlamlarını resimli anlatımlı olarak ele almaya çalıştık. Birbirinden güzel resimlerin üzerine saatlerin sahip oldukları anlamları ekledik. Umarız duygularınızı anlatmanız için sizlere bu resimli anlatımlar yardımcı olur.

Saatlerin anlamı gerçek mi?

Her ne kadar insanlar çift gelen saatlere ve ilgili saatlerin terslerine çeşitli anlamlar yüklemiş olsa da bu saat anlamlarının gerçek olmadığı inancındayız. Bu yüzden saatlerin anlamı gerçek mi sorusunu soran kişilere hayır gerçek değil şeklinde yanıt veriyoruz. Biz olayı özellikle dinsel boyutta ele aldığımızdan dolayı sadece geleceği Allah’ın bileceğini söylemeye çalışmaktayız.

Eğer bir saat yakaladıysanız ve bu anlamı gerçekleştiyse büyük ihtimalle bu bir rastlantı olacaktır. Elinizde kanıtlarınız varsa bunları bizlerle paylaşabilirsiniz. Saat anlamlarının hayatınızı negatif yönde etkilemesine izin vermeyin. Her zaman olumlu düşünceler içerisinde olun. Siz olumlu olduğunuz müddetçe hayatta her şey olumlu olacaktır. Saat anlamları makalesini sevdiyseniz kan grubuna göre kişilik özellikleri sayfasını da incelemenizi tavsiye ederim.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here