İngilizce Türkçe Anlamlı Sözler Anlamları Resimli

Evrensel bir dil olan İngilizce ile ruh hallerini ifade etmek isteyen kişiler İngilizce anlamlı sözler arşivimizden yararlanmaya devam ediyor. İngilizce anlamlı sözler ve Türkçe anlamları büyük bir özveri gösterilerek makalemize eklendi. Bu manalı sözler sayesinde hiç İngilizce dahi bilmeseniz duygularınızı kolay bir şekilde aktarabilirsiniz. İçinizde yer alanları dışa vurmak adına gelin kelimeler bizlere kılavuzluk etsin.

İngilizce anlamlı sözler ve anlamları Türk halkının beğenileri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu doğrultuda zaman içerisinde yeni sözler resimli sözler olarak eklenmeye devam edilecek. Sayfamızda yer alan tüm sözlerin İngilizce ve Türkçe anlamlarını öğrenebileceğiniz gibi bu sözlerin resimler ile yapılmış olan kompozisyonlarına da ulaşabilirsiniz.

İngilizce evrensel bir dil olmasına rağmen maalesef ülkemizde bu dili bilen kişi sayısı yeterli düzeyde değildir. Batı medeniyetinin etkilerinin her geçen gün daha fazla hissedilmesi ile birlikte İngilizce bilen sayısının artacağı inancındayız.

• Catch me, don´t let me drop. Love me, don´t ever stop. So close you eyes and let me kiss you, and when you sleep, I will miss you.

• Beni yakala, düşmeme izin verme. Beni sev, asla durma. Gözlerini kapat ve seni öpmeme izin ver, uyuduğun anlarda seni özleyeceğim.

• Don´t let the miles between us,dear,keep our love apart! Just listen close and you will hear the beating of my heart.

• Mesafelerin aramıza girmesine izin verme, sevgimizi bir arada tut. Gözlerini kapattığında senin için atan kalbime kulak ver.

• Did i ever tell you , how I love you, I will love again, even in my dreams, i fell you…

• Sana hiç seni nasıl sevdiğimi söyledim mi? Seni tekrar sevebilirim, hatta rüyalarımdan sadece sana uyanabilirim…

Sizler için hazırladığımız İngilizce anlamlı sözler ve Türkçe anlamları bu şekildedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda yeni sözler ve bu sözlerin yer aldığı resimli kompozisyonlar web sitemize eklenmeye devam edilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here