Rusça resimli yeni yıl mesajları kutlama tebrik kartları
Rusça resimli yeni yıl mesajları kutlama tebrik kartları

Ülkeler arası dostluk ele alındığında en çok Ruslar ile etkileşim içerisinde olduğumuz görülüyor. Rusça yeni yıl mesajları bu yüzden yılbaşında yakınlarının yeni yılını kutlamak isteyen kişilerin ilgi göstermiş olduğu mesajlar arasında yer almaktadır. En güzel Rusça yeni yıl mesajları tüm güzel duyguların yer aldığı cümleler bir araya getirilerek makalemize eklendi. Bu Rusça yeni yıl mesajları sevdiklerinizin yüreğini okşamaya yetecektir.

Rusça yeni yıl mesajları ve anlamları özellikle Rusya’da bir yakını olan ve onun yeni yılını kutlamak isteyen kişilerin ilgisini çeken bir husustur. Rusça yeni yıl aşk mesajları da Rus asıllı sevgilisi olan kişilerin için aşırı derecede önemlidir. Rusça resimli yeni yıl mesajları sayesinde Rus asıllı olan yakınlarınızın yeni yılını kutlayarak onları önemsediğinizi gösterebilirsiniz.

Rusça sevgiliye yeni yıl mesajları diğer mesajlardan daha fazla ilgi görmektedir. Bu yüzden sevgiliye hitap edecek türden olan Rusça en güzel yeni yıl mesajları ve kutlama sözleri büyük bir dikkat içerisinde hazırlanarak web sitemizde bir araya getirildi.

Her dünya ülkesinde olduğu gibi Rusya’da da yeni yıl büyük bir coşku ile kutlanıyor. Yılbaşı gecesi özellikle kızıl meydanda yapılan kutlamalar dünyanın en kaliteli yılbaşı kutlamaları arasında yer almaktadır. Ruslar genel olarak aşırı alkol tüketen bir millet olduğundan yılbaşı gecesinden kızıl meydanda hoş karşılanmayan olaylar her yıl yaşanmaktadır. Bu tip olaylarda mağdur olmamak için kızıl meydanda yapılan yılbaşı kutlamalarına katılacak olan kişilerin dikkatli olmalarında yarar var. Olaylara karışmadığınız müddetçe Kızıl Meydanda yapılan kutlamalar hayatınızın en güzel anıları arasında yer alacaktır çünkü Ruslar gerçekten de eğlenmeyi bilen, aşırı derecede hoş kalpleri olan insanlardır.

Rusça En Güzel Yılbaşı Mesajları ve Anlamları

 • Mesaj: Если старый, толстый мужик припрется к тебе поздно ночью и станет засовывать тебя в мешок, не переживай – я сказала Санте, что хочу тебя на Новый Год.
  Anlamı: Yaşlı, şişman bir adam gece geç saatlerde sana yaklaşırsa ve seni çuvala sokmaya başlarsa, endişelenme! – Noel Babaya yılbaşı gecesinde seni istediğimi söyledim.
 • Mesaj: Я тебе на новый год В крупных звездах небосвод Подарю, и в первый раз Станут звезды частью нас. И мгновенно подхватив, Их загадочный мотив, Растворимся мы с тобой В звездной сказке голубой.
  Anlamı: Sana yeni bir yıl vereceğim büyük yıldızlarda gökyüzünü vereceğim ve ilk defa yıldızların bir parçası olacağım. Ve anında yakalamak, onların esrarengiz güdüsü bir yıldız masal mavisinde çözülürüz.
 • Mesaj: Вот уходит старый год, пусть с собой он заберёт все невзгоды и печали, секс в котором не кончали и скрипучие кровати, головную боль не кстати, бремя выплаты долгов, пустоту из кошельков, дятлов, тех что нас долбают пусть с собой он забирает. Ведь уходит старый год, ну и хрен с ним- пусть идёт.
  Anlamı: Burada, kendisiyle birlikte olsa da, tüm olumsuzlukları ve üzüntüleri, cinsel ilişkinin sona ermediği ve yatakları gıcırdattığı, baş ağrısının yararlı olmadığı, borç ödemenin yükü, cüzdanlardan boşluk çıkması, ağaç kesenler ve bizi onunla birlikte tutanlar olduğu eski yıl gider. Sonuçta eski yıl gidiyor bari iyi bir cehennemde gidelim.
 • Mesaj: Желаем новый год принесет вам здоровье и счастье мира. Вы будете тратить ваше Рождество со своими друзьями и близкими с радостных желаний. С наилучшими пожеланиями для счастливого нового года.
  Anlamı: Yeni bir yıl dilerseniz size dünyanın sağlığını ve mutluluğunu getireceğim. Noel’inizi arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle keyifli arzularıyla geçireceksiniz. Mutlu yeni yıl için en iyi dileklerimle.
 • Mesaj: в этом году будет отличаться от предыдущих лет, в этом году радость вам и вашей семье, я хочу, чтобы принести счастье и покой. с новым годом.
  Anlamı: Bu yıl önceki yıllardan farklı olacak, bu yıl siz ve ailenin sevinci, mutluluk ve barış getirmek istiyorum. Mutlu yıllar.

Rusça Resimli Yeni Yıl Mesajları Kutlama Tebrik Kartları

Özellikle Rusçayı iyi bir şekilde konuşamayan kişiler kesinlikle Rusça yeni yıl mesajlarına yönelirken duygularını daha iyi ifade etmek için resimli mesajlardan yararlanmalıdır. Ruslar paylaşımcı insanlar oldukları için internet ortamından çok sayıda mesaj elde ettik. Sizler de aşağıda paylaşacağımız bu mesajlardan yararlanabilirsiniz.

Rusça resimli yeni yıl mesajları
Rusça resimli yeni yıl mesajları

Rusça resimli yeni yıl mesajları

Rusça resimli yeni yıl mesajları

Rusça resimli yeni yıl mesajları

Rusça resimli yeni yıl mesajları

Rusçayı ana dilimiz kadar iyi konuşamadığımızdan sizlere kelime haznemiz doğrultusunda çeşitli mesajlar sunmaya çalıştık. Eminiz bizlerden daha iyi Rusçaya sahip olanlarınız vardır. Yeni yıl mesajları konumuza gelen kişilerin daha fazla mesaja ulaşması için sizlerde kendi cümlelerinizle Rusça yeni yıl mesajlarınızı yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Ruslarla aynı sorunu yaşadığımız bu günlerde millet olarak Ruslarla daha iyi bir şekilde kenetlendik. Dostluğumuzun baki olması için kesinlikle bu tarz özel günlerde birbirimizi hatırlamalıyız ve yeni yılımızı kutlamalıyız. Bu konuda sizlere Rusça yeni yıl mesajları büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Eğer İngiliz kökenli tanıdıklarınız için de güzel yılbaşı mesajı arayacak olursanız İngilizce yeni yıl mesajları sayfasında yer alan mesajlara da göz atabilirsiniz. Ülkemiz sınırları içerisinde yaşam süren kişilerin yeni yılını kutlamak için de yeni yıl tebrik katları sayfasından çeşitli görsellere ulaşmanız mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here