Dilara Öztunç

Bedel dizisi ile izleyici karşısına çıkan Dilara Öztunç, birçoğunuz tarafından Fatih Harbiye dizisinde canlandırdığı karakter ile biliniyor. Dilara ÖZTUNÇ kimdir diyen kişiler son zamanlarda sıklıkla arttığından ötürü Bedel dizisinde canlandırdığı karakter ile sivrilen oyuncu kaç yaşında ve nereli gibi bilgilerin yer aldığı Dilara Öztunç vikipedi bilgilerini sizlere aktarmak istiyoruz.

Dilara Öztunç 17 Mart 1989 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu yaşamını bu ilde sürmeye devam ediyor. Oyunculuk alanına kabiliyetinin olduğunu küçük yaşlarda anlayan Dilara Öztunç, ailesinin de desteğini alarak bu alanda kariyer yapmaya karar verdi.

Bu kararının üzerine Maltepe Üniversitesinin güzel sanatlar fakültesine giderek ilgili fakültede yer alan oyunculuk bölümünde eğitim aldı ve başarılı bir şekilde mezun oldu.

Güzelliği her zaman birçok kapının açılmasına vesile oldu. Bunu böyle dememizin temel sebebi başarıl oyuncunun 2008 yılında düzenlenen Elite Model yarışmasında üçüncü olduktan sonra herkesin tanıdığı bir isim haline gelmiş olmasıdır. 1.68 boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan Dilara Öztunç, modellik mesleğini icra etmek yerine oyuncu olmayı tercih ettiği ve en çok sevilen oyunculardan birisi haline geldi.
Dilara Öztunç

Dilara ÖztunçElif’in Günlüğü, Aşkı Memnun, Kayıp Prenses, Küçük Sırlar, Gün Akşam Oldu ve Fatih Harbiye adlı projelerde rol almış olan oyuncu şu anda Bedel dizisinde rol almaktadır. Güzel oyuncu Dilara Öztunç’a meslek hayatında başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here