facebook

Facebook onay kodu, hesabı şüpheli eylemlerden dolayı durdurulan kişilerin hesaplarını açabilmeleri için sisteme giriş yapmaları gereken koddur. Facebook onay kodu nedir derseniz sizlere sabit bir kod veremeyiz. Bunun temel sebebi güvenlik gerekçesi ile her kullanıcıya farklı kod veriliyor olmasıdır. Facebook onay kodu nasıl alınır hakkında bilginiz olmadığından dolayı hesabınızı aktif edemiyorsanız bu kodu nasıl alabileceğinizi sizlere anlatacağız.

Facebook onay kodu cep telefonu numaranıza ya da mail adresinize gönderilmektedir. Sisteme daha önceden cep telefonu numaranızı eklediyseniz kodun cep telefonuna gelmesini talep edin. Mail yolu ile Facebook onay kodunu almaya çalışan kişiler onay kodunun gelmediğini belirtiyor. Bu durumun nedeni sistemsel yoğunluktur. Birçok kişi mail üzerinden kod talebinde bulunduğundan dolayı bu tarz şeyler yaşanmaktadır. Cep telefonu numaranızı eklememiş olmanızdan dolayı sadece mail hesabınız ile kodu alabileceğiniz bir durum söz konusu olduysa ve bu kod mailinize gelmiyorsa sistemsel yoğunluğun geçmesini bekleyin. Örneğin bugün kodu almak istemiş olmanıza rağmen kod hesabınıza gelmediyse yarın tekrardan deneyin. İlla sistemin yoğun olmadığı bir zamanı denk getireceksinizdir. Bu sayede onay kodunuzu alabilirsiniz.
facebookFacebook onay kodunu alıp hesabınızı doğruladıktan sonra aynı sorunları tekrardan yaşamamak için hesabınızı cep telefonunuz ile bağlayın. Tekrardan onay kodu istenmesi halinde cep telefonunuz aracılığı ile hiç beklemeden onay kodunuzu alabilirsiniz.

Facebook onay kodu kaç konusunda sizlere aktaracaklarımız bu şekilde. Zaman içerisinde onay kodu alımı ve iptal ile alakalı sistemsel bir değişiklik yapılması halinde sizlere bu değişiklikler hakkında da bilgi vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here